fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Візит у компанію: Автодром «Чайка»

  • Дата: 29/06/2023 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 14:00 - 18:00
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Авіаконструктора Антонова 2, мототрек

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Візит у компанію: Автодром «Чайка». Дата: 29 червня2023. Час: 14:00 18:00. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Авіаконструктора Антонова 2, мототрек. Участь обмежена до 2 представників від компанії. Візит у компанію триватиме близько 4 годин, протягом яких ми поговоримо про екстремальне та контр-аварійне водіння, а також учасники, за бажанням, зможуть попрактикуватися у контр-аварійному водінні самі. Школа автодрому Чайка з 2014 року проводить навчання на єдиному автомобільному спорткомплексі в Україні, сертифікована Автомобільною Федерацією України (FAU). Засновники, керівництво і інструктори - діючі спортсмени (в автоспорті більше 10 років), чемпіони України з шосейно-кільцевих перегонів, мають великий досвід викладання. Провели тренінги для чисельних організацій та компаній, у тому числі Total Energy, Acino, Shell Retail Ukraine, Національної Гвардії України, Товариства Червоного Хреста, Coca-Cola.   Для участі не обов’язково мати водійські права. Спікери: Микита Пшеничний, має досвід роботи особистим водієм і водієм-охоронцем. Неодноразово проходив курс контр-аварійної підготовки водіїв – охоронців. Вперше сів за кермо у віці 12 років. Сергій Пропіяло, володар спортивної ліцензії водія, виданої Автомобільною Федерацією України (FAU). Захоплювався вуличними перегонами, але швидко усвідомив, що місто - для безпечної і комфортної їзди, а для гонок є треки. Досвід водіння з 2009 року. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником заходу, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Микита Пшеничний. Має досвід роботи особистим водієм і водієм-охоронцем. Неодноразово проходив курс контр-аварійної підготовки водіїв – охоронців. Вперше сів за кермо у віці 12 років. Сергій Пропіяло. Володар спортивної ліцензії водія, виданої Автомобільною Федерацією України (FAU). Захоплювався вуличними перегонами, але швидко усвідомив, що місто - для безпечної і комфортної їзди, а для гонок є треки. Досвід водіння з 2009 року. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Участь обмежена до 2 представників від компанії.

Візит у компанію триватиме близько 4 годин, протягом яких ми поговоримо про екстремальне та контр-аварійне водіння, а також учасники, за бажанням, зможуть попрактикуватися у контр-аварійному водінні самі.

Школа автодрому Чайка з 2014 року проводить навчання на єдиному автомобільному спорткомплексі в Україні, сертифікована Автомобільною Федерацією України (FAU). Засновники, керівництво і інструктори – діючі спортсмени (в автоспорті більше 10 років), чемпіони України з шосейно-кільцевих перегонів, мають великий досвід викладання. Провели тренінги для чисельних організацій та компаній, у тому числі Total Energy, Acino, Shell Retail Ukraine, Національної Гвардії України, Товариства Червоного Хреста, Coca-Cola.

 

Для участі не обов’язково мати водійські права.

Спікери:

  • Микита Пшеничний, має досвід роботи особистим водієм і водієм-охоронцем. Неодноразово проходив курс контр-аварійної підготовки водіїв – охоронців. Вперше сів за кермо у віці 12 років.
  • Сергій Пропіяло, володар спортивної ліцензії водія, виданої Автомобільною Федерацією України (FAU). Захоплювався вуличними перегонами, але швидко усвідомив, що місто – для безпечної і комфортної їзди, а для гонок є треки. Досвід водіння з 2009 року.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником заходу, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Микита Пшеничний
Має досвід роботи особистим водієм і водієм-охоронцем. Неодноразово проходив курс контр-аварійної підготовки водіїв – охоронців. Вперше сів за кермо у віці 12 років
Сергій Пропіяло
Володар спортивної ліцензії водія, виданої Автомобільною Федерацією України (FAU). Захоплювався вуличними перегонами, але швидко усвідомив, що місто - для безпечної і комфортної їзди, а для гонок є треки. Досвід водіння з 2009 року
Микита Пшеничний
Сергій Пропіяло

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: