fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Жінка в бізнесі: секрети часу, продуктивності та жіночого успіху!»

 • Дата: 23/05/2024 (ЧТ)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації11:00
Місце проведення:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Жінка в бізнесі: секрети часу, продуктивності та жіночого успіху!». Дата: 23 травня2024. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Місце проведення: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізне безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Жінка в бізнесі: секрети часу, продуктивності та жіночого успіху!» за участі Аліни Креховець, яка є засновницею агенції, що займається аналітикою ринків (www.bicompany.net) BI Company. Приготуйтеся зануритися в глибокі розмови! Ми розглянемо суть того, що спонукає жінок до успіху і як ці внутрішні цінності формують їхній шлях як підприємця. Ми розглянемо профілі жінок, які готові досягти успіху в бізнесі, а також тих, для кого цей шлях може бути складнішим. Під час вебінару ми розглянемо наступні питання: Як жінки ведуть бізнес, які наші сильні та слабкі сторони та чим жіночий бізнес відрізняється від чоловічого Цінності та їх звязок з нашим успіхом Планування, есенціалізм і управління своїм часом і продуктивністю: Чому це важливо і з чого почати? Коли і як планувати, щоб бути ефективним? Пастки та підводні камені планування та продуктивності Прокрастинація - причини і способи мінімізації У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка 11:10 – Вебінар «Жінка в бізнесі: секрети часу, продуктивності та жіночого успіху!» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Аліною Креховець 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головні партнери              Спікери. Аліна Креховець. Екс-консультант великої четвірки, засновниця агенції BI, що займається аналітикою ринків (www.bicompany.net). Аліна з командою пишуть бізнес плани, пітч деки, валідують бізнес-ідеї, будують моделі розмірів потенційного ринку, допомагають зі стратегією виходу на ринок, аналізом конкурентів, цільової аудиторії та іншими питаннями зовнішньої аналітики. Аналізують більше 150 ніш щорічно.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine від EBAРайффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізне безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Жінка в бізнесі: секрети часу, продуктивності та жіночого успіху!» за участі Аліни Креховець, яка є засновницею агенції, що займається аналітикою ринків (www.bicompany.net) BI Company.

Приготуйтеся зануритися в глибокі розмови! Ми розглянемо суть того, що спонукає жінок до успіху і як ці внутрішні цінності формують їхній шлях як підприємця. Ми розглянемо профілі жінок, які готові досягти успіху в бізнесі, а також тих, для кого цей шлях може бути складнішим.

Під час вебінару ми розглянемо наступні питання:

 • Як жінки ведуть бізнес, які наші сильні та слабкі сторони та чим жіночий бізнес відрізняється від чоловічого
 • Цінності та їх зв’язок з нашим успіхом
 • Планування, есенціалізм і управління своїм часом і продуктивністю: Чому це важливо і з чого почати?
 • Коли і як планувати, щоб бути ефективним?
 • Пастки та підводні камені планування та продуктивності
 • Прокрастинація – причини і способи мінімізації

У програмі заходу:

 • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка
 • 11:10 – Вебінар «Жінка в бізнесі: секрети часу, продуктивності та жіночого успіху!»
 • 12:30 – Кінець вебінару
 • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Аліною Креховець
 • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

           

 

Спікери

1 / 1
Аліна Креховець
Екс-консультант великої четвірки, засновниця агенції BI, що займається аналітикою ринків (www.bicompany.net). Аліна з командою пишуть бізнес плани, пітч деки, валідують бізнес-ідеї, будують моделі розмірів потенційного ринку, допомагають зі стратегією виходу на ринок, аналізом конкурентів, цільової аудиторії та іншими питаннями зовнішньої аналітики. Аналізують більше 150 ніш щорічно.
Аліна Креховець

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: