Відкрита лекція: Як сучасній жінці поєднувати кар’єру, родину та успіх

  • Дата: 24/04/2019
  • Мова: російська
  • Час: 18:00 - 20:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Beauty HUB Space, вул. Велика Васильківська, 132

Додати до Google календаря Додати до Outlook календаря

Реєстрацію закрито!

Історії з життя французьких (і не тільки французьких) жінок, анонімних чи  публічних, історичних персонажів і зірок, наших сучасниць – відмінний benchmark, що дозволяє відштовхнутися від чужого досвіду, щоб краще розгледіти життя навколо себе. Тим жінкам без сумніву є чому нас навчити!

Ірина Філіппова, дружина посла України у Франції, Монако, Нідерландах; мати, топ-менеджер, сама добре розуміє, наскільки нелегко поєднувати різні  ролі в житті жінки. Але головне – точно знати, що все можливо, і все обов’язково вийде!

Команда EBA Management Development Centre спільно з Іриною Філіпповою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як сучасній жінці поєднувати кар’єру, родину та успіх.

Спікер: Ірина Філіппова, директор з рoзвитку бізнесу компанії Грант Торнтон (Україна); aвтор книг “Етикет – це легко”, “Париж у подарунковій упаковці. Записки дружини Його Величності” (2016, 2017), “На Каблуці. Французькі сюжети дружини Його Величності” (2018).

Основний партнер: Грант Торнтон

Партнери заходуCoca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: старші та молодші менеджери, HR-менеджери, PR та маркетинг-фахівці.

Теми для обговорення:

  • Що спільного та відмінного між українськими та французькими жінками.

  • Життя очима наших сучасниць. Як поєднувати кар’єру, любов, родину, незалежність, дітей, успіх, перемоги, захоплення і неземну красу, шарм і харизму.

  • Історії з життя французьких (і не тільки французьких) жінок.

  • Лайфхаки для жінок XXI століття на прикладі історичних персонажів різних епох.

  • Лайфхаки та роздуми, кумедні історії та практичні поради, торкаючись таких тем, як: любов, краса, сім’я, діти, кар’єра, залежність, незалежність і самодостатність жінки.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ірина Філіппова
директор з рoзвитку бізнесу компанії Грант Торнтон (Україна), автор книг "Етикет - це легко", "Париж у подарунковій упаковці. Записки дружини Його Величності" (2016, 2017), "На Каблуці .Французькі сюжети дружини Його Величності" (2018)
Ірина Філіппова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: