fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як сучасній жінці поєднувати кар’єру, родину та успіх

  • Дата: 24/04/2019 (СР)
  • Мова: російська
  • Час: 18:00 - 20:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Beauty HUB Space, вул. Велика Васильківська, 132

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як сучасній жінці поєднувати кар’єру, родину та успіх. Дата: 24 квітня2019. Час: 18:00 20:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Beauty HUB Space, вул. Велика Васильківська, 132. Реєстрацію закрито! Історії з життя французьких (і не тільки французьких) жінок, анонімних чи  публічних, історичних персонажів і зірок, наших сучасниць – відмінний benchmark, що дозволяє відштовхнутися від чужого досвіду, щоб краще розгледіти життя навколо себе. Тим жінкам без сумніву є чому нас навчити! Ірина Філіппова, дружина посла України у Франції, Монако, Нідерландах; мати, топ-менеджер, сама добре розуміє, наскільки нелегко поєднувати різні  ролі в житті жінки. Але головне – точно знати, що все можливо, і все обовязково вийде! Команда EBA Management Development Centre спільно з Іриною Філіпповою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як сучасній жінці поєднувати карєру, родину та успіх. Спікер: Ірина Філіппова, директор з рoзвитку бізнесу компанії Грант Торнтон (Україна); aвтор книг Етикет - це легко, Париж у подарунковій упаковці. Записки дружини Його Величності (2016, 2017), На Каблуці. Французькі сюжети дружини Його Величності (2018). Основний партнер: Грант Торнтон Партнери заходу: Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: старші та молодші менеджери, HR-менеджери, PR та маркетинг-фахівці. Теми для обговорення: Що спільного та відмінного між українськими та французькими жінками. Життя очима наших сучасниць. Як поєднувати карєру, любов, родину, незалежність, дітей, успіх, перемоги, захоплення і неземну красу, шарм і харизму. Історії з життя французьких (і не тільки французьких) жінок. Лайфхаки для жінок XXI століття на прикладі історичних персонажів різних епох. Лайфхаки та роздуми, кумедні історії та практичні поради, торкаючись таких тем, як: любов, краса, сімя, діти, карєра, залежність, незалежність і самодостатність жінки. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ірина Філіппова. директор з рoзвитку бізнесу компанії Грант Торнтон (Україна), автор книг Етикет - це легко, Париж у подарунковій упаковці. Записки дружини Його Величності (2016, 2017), На Каблуці .Французькі сюжети дружини Його Величності (2018). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Історії з життя французьких (і не тільки французьких) жінок, анонімних чи  публічних, історичних персонажів і зірок, наших сучасниць – відмінний benchmark, що дозволяє відштовхнутися від чужого досвіду, щоб краще розгледіти життя навколо себе. Тим жінкам без сумніву є чому нас навчити!

Ірина Філіппова, дружина посла України у Франції, Монако, Нідерландах; мати, топ-менеджер, сама добре розуміє, наскільки нелегко поєднувати різні  ролі в житті жінки. Але головне – точно знати, що все можливо, і все обов’язково вийде!

Команда EBA Management Development Centre спільно з Іриною Філіпповою запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як сучасній жінці поєднувати кар’єру, родину та успіх.

Спікер: Ірина Філіппова, директор з рoзвитку бізнесу компанії Грант Торнтон (Україна); aвтор книг “Етикет – це легко”, “Париж у подарунковій упаковці. Записки дружини Його Величності” (2016, 2017), “На Каблуці. Французькі сюжети дружини Його Величності” (2018).

Основний партнер: Грант Торнтон

Партнери заходуCoca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: старші та молодші менеджери, HR-менеджери, PR та маркетинг-фахівці.

Теми для обговорення:

  • Що спільного та відмінного між українськими та французькими жінками.

  • Життя очима наших сучасниць. Як поєднувати кар’єру, любов, родину, незалежність, дітей, успіх, перемоги, захоплення і неземну красу, шарм і харизму.

  • Історії з життя французьких (і не тільки французьких) жінок.

  • Лайфхаки для жінок XXI століття на прикладі історичних персонажів різних епох.

  • Лайфхаки та роздуми, кумедні історії та практичні поради, торкаючись таких тем, як: любов, краса, сім’я, діти, кар’єра, залежність, незалежність і самодостатність жінки.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ірина Філіппова
директор з рoзвитку бізнесу компанії Грант Торнтон (Україна), автор книг "Етикет - це легко", "Париж у подарунковій упаковці. Записки дружини Його Величності" (2016, 2017), "На Каблуці .Французькі сюжети дружини Його Величності" (2018)
Ірина Філіппова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: