fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Як побудувати плоску організацію

  • Дата: 18/06/2019 (ВТ)
  • Мова: англійська
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Як побудувати плоску організацію. Дата: 18 червня2019. Час: 10:00 11:30. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Феномен плоских, самоврядних організацій отримує все більше розповсюдження в усьому світі. У той час, як старі ієрархічні та бюрократичні організації починають доводити свою неефективність, нова організаційна структура може стати наступним великим трендом у бізнесі. Однак, створення плоскої організації має свої складнощі. Ми навчилися підтримувати плоску організацію, навіть коли кількість наших співробітників почала невпинно зростати, та розв’язувати у демократичний спосіб проблеми складної комунікації та повільного прийняття рішень.   Команда EBA Management Development Centre спільно з Beetroot запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як побудувати плоску організацію. Результат: Після цієї лекції Ви матимете краще розуміння плоских організацій та переваг, які вони можуть принести Вашому бізнесу. Дізнаєтесь про складнощі, які можуть виникнути при спробі вирівняти ієрархічну структуру компанії. Та отримаєте цінні інсайти, які дозволять Вам по-новому подивитись на організаційну структуру своєї компанії. Спікери: Андреас Флодстром, CEO та співзасновник компаній Beetroot та Beetroot Academy. Анастасія Хижняк, сертифікована agile-HR у компанії Beetroot. Партнер: Beetroot. Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers. Цільова аудиторія: HR-менеджери, старший і середній менеджмент. Питання для обговорення: Які є світові тренди щодо організаційної структури та як їх можна використати у вашій компанії. Шлях Beetroot: історія створення самоврядної, плоскої організації. HR практики, кейси та складнощі. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Андреас Флодстром. CEO та співзасновник компаній Beetroot та Beetroot Academy. Анастасія Хижняк. сертифікована agile-HR у компанії Beetroot.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Феномен плоских, самоврядних організацій отримує все більше розповсюдження в усьому світі. У той час, як старі ієрархічні та бюрократичні організації починають доводити свою неефективність, нова організаційна структура може стати наступним великим трендом у бізнесі. Однак, створення плоскої організації має свої складнощі. Ми навчилися підтримувати плоску організацію, навіть коли кількість наших співробітників почала невпинно зростати, та розв’язувати у демократичний спосіб проблеми складної комунікації та повільного прийняття рішень.  

Команда EBA Management Development Centre спільно з Beetroot запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Як побудувати плоску організацію.

Результат: Після цієї лекції Ви матимете краще розуміння плоских організацій та переваг, які вони можуть принести Вашому бізнесу. Дізнаєтесь про складнощі, які можуть виникнути при спробі вирівняти ієрархічну структуру компанії. Та отримаєте цінні інсайти, які дозволять Вам по-новому подивитись на організаційну структуру своєї компанії.

Спікери: Андреас Флодстром, CEO та співзасновник компаній Beetroot та Beetroot Academy. Анастасія Хижняк, сертифікована agile-HR у компанії Beetroot.

Партнер: Beetroot.

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers.

Цільова аудиторія: HR-менеджери, старший і середній менеджмент.

Питання для обговорення:

  • Які є світові тренди щодо організаційної структури та як їх можна використати у вашій компанії.
  • Шлях Beetroot: історія створення самоврядної, плоскої організації.
  • HR практики, кейси та складнощі.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Андреас Флодстром
CEO та співзасновник компаній Beetroot та Beetroot Academy
Анастасія Хижняк
сертифікована agile-HR у компанії Beetroot.
Андреас Флодстром
Анастасія Хижняк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: