fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: У ногу з часом. Революційні технології в бізнесі

  • Дата: 18/09/2018 (ВТ)
  • Мова: Російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: У ногу з часом. Революційні технології в бізнесі. Дата: 18 вересня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Світ змінюється з феноменальною швидкістю. Те, що лише нещодавно було науковою фантастикою, сьогодні ‒ реальність, а завтра – частина повсякденного життя. Як бізнесу адаптуватись до нових умов та потреб споживача? Які методики та підходи приходять на зміну добре знаним? Які канали комунікації використовувати, щоб вас почули? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь під час відкритої лекції. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією JTI Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: У ногу з часом. Революційні технології в бізнесі. Результат: Ви отримаєте знання про основні зміни у бізнес-середовищі та дізнаєтесь про те, хто стоїть за розвитком технологій; ознайомитесь із успішними прикладами інтеграції нових підходів у бізнес; навчитеся мислити ширше та не боятись експериментувати. Спікер: Олександр Фаркош, Директор Відділу збуту JTI Україна. Має 16 років досвіду у галузі маркетингу та продажів. Відповідав за розвиток торгового маркетингу у країнах СНД, Європи та Америки у штаб-квартирі в Женеві. Очолював Відділ розвитку та планування в Казахстані. Керував командою з розвитку торгової стратегії та планування у штаб-квартирі компанії. Основний партнер: JTI Україна. Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: представники відділів маркетингу та продажів; усі, хто цікавляться застосуванням технологій у бізнесі. Питання для обговорення:  Портрет сучасного споживача. Вплив технологій на поведінку покупців. Тенденції розвитку основних каналів дистрибуції. Куди переїхав рітейл? Нові канали комунікації: збільшення кількості взаємодій із партнерами та споживачами за допомогою діджитал-рішень. Інтеграція сучасних технологій в точках продажів. Тенденції, які змінюють бізнес. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Фаркош. Директор Відділу збуту JTI Україна. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Світ змінюється з феноменальною швидкістю. Те, що лише нещодавно було науковою фантастикою, сьогодні ‒ реальність, а завтра – частина повсякденного життя. Як бізнесу адаптуватись до нових умов та потреб споживача? Які методики та підходи приходять на зміну добре знаним? Які канали комунікації використовувати, щоб вас почули? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь під час відкритої лекції.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією JTI Україна запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: У ногу з часом. Революційні технології в бізнесі.

Результат: Ви отримаєте знання про основні зміни у бізнес-середовищі та дізнаєтесь про те, хто стоїть за розвитком технологій; ознайомитесь із успішними прикладами інтеграції нових підходів у бізнес; навчитеся мислити ширше та не боятись експериментувати.

Спікер: Олександр Фаркош, Директор Відділу збуту JTI Україна. Має 16 років досвіду у галузі маркетингу та продажів. Відповідав за розвиток торгового маркетингу у країнах СНД, Європи та Америки у штаб-квартирі в Женеві. Очолював Відділ розвитку та планування в Казахстані. Керував командою з розвитку торгової стратегії та планування у штаб-квартирі компанії.

Основний партнер: JTI Україна.

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: представники відділів маркетингу та продажів; усі, хто цікавляться застосуванням технологій у бізнесі.

Питання для обговорення: 

  • Портрет сучасного споживача. Вплив технологій на поведінку покупців.
  • Тенденції розвитку основних каналів дистрибуції. Куди переїхав рітейл?
  • Нові канали комунікації: збільшення кількості взаємодій із партнерами та споживачами за допомогою діджитал-рішень.
  • Інтеграція сучасних технологій в точках продажів.
  • Тенденції, які змінюють бізнес.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександр Фаркош
Директор Відділу збуту JTI Україна
Олександр Фаркош

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: