fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Імерсивні технології. Огляд застосування у сфері HR

 • Дата: 12/07/2018 (ЧТ)
 • Мова: Російська
 • Час: 10:00 - 12:00
 • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

Офіс ЕВА, Андріївський узвіз 1А

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Імерсивні технології. Огляд застосування у сфері HR. Дата: 12 липня2018. Час: 10:00 12:00. Мова: Російська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: Офіс ЕВА, Андріївський узвіз 1А. У більшості організацій карєрний розвиток працівників потрапляє під відповідальність HR-спеціаліста. У близькому майбутньому використання технології VR набуде широкого застосування у сфері HR. Технологія віртуальної реальності дозволяє полегшити карєрне навчання, підвищити рівень утримання кадрів та відкрити нові можливості для розвитку. VR також можливо використовувати для посилення рівня співпереживання  толерантності, що може позитивно вплинути на взаємодію працівників. Крім того, VR дає можливість краще зрозуміти роботу своїх колег та підготувати нових працівників до їх роботи. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Sensorama запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Імерсивні технології. Огляд застосування у сфері HR.  Спікер: Кирило Покутний, Sensorama Lab, Co-founder & Business Development. Партнер: Sensorama.  Цільова аудиторія: HR-фахівці, менеджери з персоналу, власники бізнесу, керівники відділів, менеджери з маркетингу. Питання для обговорення:  Особливості віртуальної реальності (VR), доповненої реальності (AR) та обєднаної реальності (MR); Як віртуальна реальність допомагає в HR? VR моделювання; Використання технологій VR при найманні працівників; Імерсивні технологій та навчання працівників; Розвиток навичок за допомогою VR; Практичні кейси використання VR в HR. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Кирило Покутний. Sensorama Lab, Co-founder & Business Development. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

У більшості організацій кар’єрний розвиток працівників потрапляє під відповідальність HR-спеціаліста. У близькому майбутньому використання технології VR набуде широкого застосування у сфері HR. Технологія віртуальної реальності дозволяє полегшити кар’єрне навчання, підвищити рівень утримання кадрів та відкрити нові можливості для розвитку. VR також можливо використовувати для посилення рівня співпереживання  толерантності, що може позитивно вплинути на взаємодію працівників. Крім того, VR дає можливість краще зрозуміти роботу своїх колег та підготувати нових працівників до їх роботи.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією Sensorama запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Імерсивні технології. Огляд застосування у сфері HR. 

Спікер: Кирило Покутний, Sensorama Lab, Co-founder & Business Development.

Партнер: Sensorama

Цільова аудиторія: HR-фахівці, менеджери з персоналу, власники бізнесу, керівники відділів, менеджери з маркетингу.

Питання для обговорення: 

 • Особливості віртуальної реальності (VR), доповненої реальності (AR) та об’єднаної реальності (MR);
 • Як віртуальна реальність допомагає в HR?
 • VR моделювання;
 • Використання технологій VR при найманні працівників;
 • Імерсивні технологій та навчання працівників;
 • Розвиток навичок за допомогою VR;
 • Практичні кейси використання VR в HR.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Кирило Покутний
Sensorama Lab, Co-founder & Business Development
Кирило Покутний

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: