fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: B2B продажі: заперечення

  • Дата: 17/01/2019 (ЧТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: B2B продажі: заперечення. Дата: 17 січня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а. Співробітники відділів корпоративних продажів часто скаржаться, що заперечення в процесі продажів В2В-рішень  – це маніпуляції з метою знизити ціну, «просунути» кращі умови тощо. Така думка має право на існування, але з таким підходом «слона не продати». Ми впевнені, що при правильному ставленні до заперечень і роботі з ними їх з легкістю можна перетворити з перепон на дієві інструменти, які можуть допомогти у досягненні головної цілі – заключенні угоди. Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією DEVELOR Ukraine запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: B2B продажі: заперечення.  Результат: розуміння, яка насправді природа заперечень у В2В продажах, у чому полягає різниця в роботі з ними між В2С та В2В напрямками, а також якими дієвими інструментами потрібно користуватися в роботі із запереченнями для того, щоб швидше досягати згоди з клієнтами задля довгострокової співпраці. Спікер: Максим Бачек, Бізнес-тренер, консультант, зробив стрімку карєру у сфері продажів, клієнтського досвіду та управління, виріс з оператора колл-центру до керівника відділу продажів, накопичивши більше 12 років досвіду. Партнер: DEVELOR Ukraine Цільова аудиторія:  спеціалісти з продажів В2В. Питання для обговорення:        1. Відмінності у підходах до продажів В2В - В2С: різниця в процесі продажів; цільові групи; структура рішень;       2. Заперечення у В2В: що не так? причини заперечень; як з ними працювати;       3. 90% успіху у В2В продажах: що це за чарівна паличка? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Максим Бачек. Бізнес-тренер, консультант, зробив стрімку карєру у сфері продажів, клієнтського досвіду та управління, виріс з оператора колл-центру до керівника відділу продажів, накопичивши більше 12 років досвіду. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Співробітники відділів корпоративних продажів часто скаржаться, що заперечення в процесі продажів В2В-рішень  – це маніпуляції з метою знизити ціну, «просунути» кращі умови тощо. Така думка має право на існування, але з таким підходом «слона не продати». Ми впевнені, що при правильному ставленні до заперечень і роботі з ними їх з легкістю можна перетворити з перепон на дієві інструменти, які можуть допомогти у досягненні головної цілі – заключенні угоди.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією DEVELOR Ukraine запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: B2B продажі: заперечення. 

Результат: розуміння, яка насправді природа заперечень у В2В продажах, у чому полягає різниця в роботі з ними між В2С та В2В напрямками, а також якими дієвими інструментами потрібно користуватися в роботі із запереченнями для того, щоб швидше досягати згоди з клієнтами задля довгострокової співпраці.

Спікер: Максим Бачек, Бізнес-тренер, консультант, зробив стрімку кар’єру у сфері продажів, клієнтського досвіду та управління, виріс з оператора колл-центру до керівника відділу продажів, накопичивши більше 12 років досвіду.

Партнер: DEVELOR Ukraine

Цільова аудиторія:  спеціалісти з продажів В2В.

Питання для обговорення: 

      1. Відмінності у підходах до продажів В2В – В2С:

  • різниця в процесі продажів;
  • цільові групи;
  • структура рішень;

      2. Заперечення у В2В: що не так?

  • причини заперечень;
  • як з ними працювати;

      3. 90% успіху у В2В продажах: що це за “чарівна паличка”?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Максим Бачек
Бізнес-тренер, консультант, зробив стрімку кар'єру у сфері продажів, клієнтського досвіду та управління, виріс з оператора колл-центру до керівника відділу продажів, накопичивши більше 12 років досвіду
Максим Бачек

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: