fbpx

Відкрита лекція: B2B продажі: заперечення

  • Дата: 17/01/2019
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA у м. Київ, Андріївський узвіз, 1а

Співробітники відділів корпоративних продажів часто скаржаться, що заперечення в процесі продажів В2В-рішень  – це маніпуляції з метою знизити ціну, «просунути» кращі умови тощо. Така думка має право на існування, але з таким підходом «слона не продати». Ми впевнені, що при правильному ставленні до заперечень і роботі з ними їх з легкістю можна перетворити з перепон на дієві інструменти, які можуть допомогти у досягненні головної цілі – заключенні угоди.

Команда EBA Management Development Centre спільно з компанією DEVELOR Ukraine запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: B2B продажі: заперечення. 

Результат: розуміння, яка насправді природа заперечень у В2В продажах, у чому полягає різниця в роботі з ними між В2С та В2В напрямками, а також якими дієвими інструментами потрібно користуватися в роботі із запереченнями для того, щоб швидше досягати згоди з клієнтами задля довгострокової співпраці.

Спікер: Максим Бачек, Бізнес-тренер, консультант, зробив стрімку кар’єру у сфері продажів, клієнтського досвіду та управління, виріс з оператора колл-центру до керівника відділу продажів, накопичивши більше 12 років досвіду.

Партнер: DEVELOR Ukraine

Цільова аудиторія:  спеціалісти з продажів В2В.

Питання для обговорення: 

      1. Відмінності у підходах до продажів В2В – В2С:

  • різниця в процесі продажів;
  • цільові групи;
  • структура рішень;

      2. Заперечення у В2В: що не так?

  • причини заперечень;
  • як з ними працювати;

      3. 90% успіху у В2В продажах: що це за “чарівна паличка”?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Максим Бачек
Бізнес-тренер, консультант, зробив стрімку кар'єру у сфері продажів, клієнтського досвіду та управління, виріс з оператора колл-центру до керівника відділу продажів, накопичивши більше 12 років досвіду
Максим Бачек

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: