fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар: “Статус АЕО та транзитні спрощення для агробізнесу. Яка від цього користь та як це працює?”

  • Дата: 23/04/2024 (ВТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

Онлайн через Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар: “Статус АЕО та транзитні спрощення для агробізнесу. Яка від цього користь та як це працює?”. Дата: 23 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн через Zoom. Отримання статусу Авторизованого економічного оператора (АЕО), зокрема для компаній аграрного сектору, може стати ефективним інструментом для оптимізації логістичних процесів та надати компанії конкурентні переваги. Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до вебінару «Статус АЕО та транзитні спрощення для агробізнесу. Яка від цього користь та як це працює?», який відбудеться 23 квітня об 11:00. Питання до обговорення: Які саме авторизації найбільш цікаві агрокомпаніям і чому. Як авторизації поєднуються і чи можна ділитися такими авторизаціями Особливості підготовки до оцінки, власне оцінки та моніторингу з боку митниці. Що нас навчили 6 місяців застосування спрощень в умовах блокади західного кордону та особливостей морського експорту. Чого нам чекати в цій сфері найближчим часом в умовах адаптації українського агросектору до ЄС.  Спікери:  Юрій Репета, партнер First Chair Legal (компанія First Chair Legal – юридичний партнер Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації) Олександр Лазарєв, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації, директор Lamarin Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Душник. E-mail [email protected].

Отримання статусу Авторизованого економічного оператора (АЕО), зокрема для компаній аграрного сектору, може стати ефективним інструментом для оптимізації логістичних процесів та надати компанії конкурентні переваги. Тому Європейська Бізнес Асоціація запрошує долучитися до вебінару «Статус АЕО та транзитні спрощення для агробізнесу. Яка від цього користь та як це працює?», який відбудеться 23 квітня об 11:00.

Питання до обговорення:

  • Які саме авторизації найбільш цікаві агрокомпаніям і чому.
  • Як авторизації поєднуються і чи можна “ділитися” такими авторизаціями
  • Особливості підготовки до оцінки, власне оцінки та моніторингу з боку митниці.
  • Що нас навчили 6 місяців застосування спрощень в умовах блокади західного кордону та особливостей морського експорту.
  • Чого нам чекати в цій сфері найближчим часом в умовах адаптації українського агросектору до ЄС. 

Спікери: 

  • Юрій Репета, партнер First Chair Legal (компанія First Chair Legal – юридичний партнер Комітету зернових та олійних культур Європейської Бізнес Асоціації)
  • Олександр Лазарєв, співголова Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації, директор Lamarin

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Душник

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: