fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар “Пруденційні вимоги до інвестиційних фірм (IFR, IFD)”

 • Дата: 24/05/2024 (ПТ)
 • Мова: Українська
 • Час: 11:00 - 12:30
Місце проведення:

платформа Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар “Пруденційні вимоги до інвестиційних фірм (IFR, IFD)”. Дата: 24 травня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: Українська. Місце проведення: платформа Zoom. 14 грудня 2023 року Рада ЄС вирішила розпочати переговори щодо вступу України до Європейського Союзу, що зумовило необхідність подальшої адаптації законодавства України до законодавства ЄС. Зокрема, надзвичайно важливим є фінансовий сектор, де завжди приділяли увагу ранньому виявленню проблем у фінансових установах, оцінці ризиків й дотриманню пруденційних нормативів, приведених у відповідність до вимог актів ЄС. На навчальному вебінарі ми розберемо наступні питання: Які зміни внесли Регламент IFR і Директива IFD у систему пруденційного нагляду за фінансовими установами і чому це важливо для України? Регламент IFR як Закон України: що треба зробити, щоб не впасти у відчай? Пом’якшення пруденційних вимог до малих та взаємонепов’язаних інвестиційних фірм: чи можна вже зараз внести зміни до законів України? Вимоги до ліквідності інвестиційних фірм: чим вони відрізняються від застосовних в Україні? Що таке К-фактори як вид пруденційних нормативів? Ризик концентрації: як оцінити? Вимоги до розкриття інформації інвестиційними фірмами: що нового передбачає IFR? Які норми IFR та IFD можуть бути переглянуті і що нам треба для цього зробити? Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації. До зустрічі! Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бойко. E-mail [email protected].

14 грудня 2023 року Рада ЄС вирішила розпочати переговори щодо вступу України до Європейського Союзу, що зумовило необхідність подальшої адаптації законодавства України до законодавства ЄС. Зокрема, надзвичайно важливим є фінансовий сектор, де завжди приділяли увагу ранньому виявленню проблем у фінансових установах, оцінці ризиків й дотриманню пруденційних нормативів, приведених у відповідність до вимог актів ЄС.

На навчальному вебінарі ми розберемо наступні питання:

 • Які зміни внесли Регламент IFR і Директива IFD у систему пруденційного нагляду за фінансовими установами і чому це важливо для України?
 • Регламент IFR як Закон України: що треба зробити, щоб не впасти у відчай?
 • Пом’якшення пруденційних вимог до малих та взаємонепов’язаних інвестиційних фірм: чи можна вже зараз внести зміни до законів України?
 • Вимоги до ліквідності інвестиційних фірм: чим вони відрізняються від застосовних в Україні?
 • Що таке К-фактори як вид пруденційних нормативів?
 • Ризик концентрації: як оцінити?
 • Вимоги до розкриття інформації інвестиційними фірмами: що нового передбачає IFR?
 • Які норми IFR та IFD можуть бути переглянуті і що нам треба для цього зробити?

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Якщо ваша компанія не є членом Європейської Бізнес Асоціації, але Ви хочете взяти участь у зустрічі, будь ласка, зверніться до [email protected] або пройдіть процедуру реєстрації.

До зустрічі!

Захід організовано за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу в рамках спільної ініціативи “Європейське відродження України”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження” та Європейського Союзу.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бойко

Зв'язатись
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: