fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вебінар компанії Живе діло. Коучинг у бізнесі для HR

 • Дата: 23/06/2021
 • Мова: Українська, російська
 • Час: 14:00 - 15:30
Місце проведення:

Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Вебінар компанії Живе діло. Коучинг у бізнесі для HR. Дата: 23 червня2021. Час: 14:00 15:30. Мова: Українська, російська. Місце проведення: Zoom. Шановні колеги,  Запрошуємо вас на вебінар компанії Живе діло, який запланований на середу, 23 березня, з 14:00 до 15:30. Зустріч буде доступна на платформі Zoom. Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації.  Тема: Коучинг у бізнесі для HR Сьогодні успіх компанії визначається її здатністю максимально задіяти усі можливі ресурси кожного працівника. Успіх організації напряму залежить від широти мислення, настрою, енергії, залученості та наснаги кожного спільника. Бізнес, керівники якого, навчаться розпалювати з іскри у душі працівника вогнище, дійде видатних результатів. Коучинг, як технологія, все більше проникає у компанію на ряду з другими формами розвитку персоналу та залучення працівників. Мета коучингу в бізнесі - оптимізувати досягнення цілей організації за рахунок розкриття потенціалу і залучення прихованих ресурсів її співробітників і команди в цілому. Коучинг «включає» мотивацію і відповідальність, «видобуває» продуктивність співробітників і надихає їх на «подвиги». На цьому майстер-класі Ви познайомитеся з технологією 21 століття - коучингом, освоїте кілька інструментів, «приміряєте» коучинг на себе і управлінську культуру своєї організації і зможете вирішити, наскільки Вам підходить цей стиль управління або комунікації. Ви часто запитуєте себе? Як підвищити рівень мотивації та ініціативності персоналу без зайвих зусиль і витрат? Як залучити в компанію кращих претендентів? Як ощасливити вище керівництво і закрити всі позиції по персоналу в найкоротші терміни? Як залучати співробітників для досягнення максимальних результатів? Як не «втратити» себе в сучасному ритмі розвитку компаній? У програмі майстер-класу: Виклики часу. Як реагує бізнес? Що таке коучинг? 5D підхід Коучинг-підхід в управлінні персоналом Цілі і ризики коучингу в бізнесі Де, з ким і коли ефективний коучинг в організації? Технологія «4 етапи проекту». Замість звичних вказівок - питання Можливі «підводні камені» застосування коучингу в бізнесі і способи їх нейтралізації У результаті участі ви: Дізнаєтеся, навіщо коучинг бізнесу, в яких ситуаціях він доречний, який дає ефект Визначите, наскільки коучинг підходить особисто вам і, можливо, вашій компанії Отримаєте розуміння ризиків коучингу в організації, дізнаєтеся аргументи «за» і «проти» Разробите план власних змін Отримаєте «чарівний стусан» для змін, які давно вже назріли Правила реєстрації: Онлайн реєстрація обов’язкова Спікери. Заднепровська Алла. Founder & CEO Міжнародної Консалтингової Групи «Живое Дело» Автор та ведуча Міжнародної Інтегральної Коучинг Школи (акредитована за стандартом ACSTH ICF) Коуч перших осіб і ТОП-команд. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Деревянко Віктор. E-mail Viktor.Derevianko@eba.com.ua.

Шановні колеги, 

Запрошуємо вас на вебінар компанії Живе діло, який запланований на середу, 23 березня, з 14:00 до 15:30.

Зустріч буде доступна на платформі Zoom.

Посилання на онлайн-зустріч буде доступне після реєстрації. 

Тема: Коучинг у бізнесі для HR

Сьогодні успіх компанії визначається її здатністю максимально задіяти усі можливі ресурси кожного працівника. Успіх організації напряму залежить від широти мислення, настрою, енергії, залученості та наснаги кожного спільника. Бізнес, керівники якого, навчаться розпалювати з іскри у душі працівника вогнище, дійде видатних результатів.

Коучинг, як технологія, все більше проникає у компанію на ряду з другими формами розвитку персоналу та залучення працівників.

Мета коучингу в бізнесі – оптимізувати досягнення цілей організації за рахунок розкриття потенціалу і залучення прихованих ресурсів її співробітників і команди в цілому. Коучинг «включає» мотивацію і відповідальність, «видобуває» продуктивність співробітників і надихає їх на «подвиги».

На цьому майстер-класі Ви познайомитеся з технологією 21 століття – коучингом, освоїте кілька інструментів, «приміряєте» коучинг на себе і управлінську культуру своєї організації і зможете вирішити, наскільки Вам підходить цей стиль управління або комунікації.

Ви часто запитуєте себе?

 • Як підвищити рівень мотивації та ініціативності персоналу без зайвих зусиль і витрат?
 • Як залучити в компанію кращих претендентів?
 • Як ощасливити вище керівництво і закрити всі позиції по персоналу в найкоротші терміни?
 • Як залучати співробітників для досягнення максимальних результатів?
 • Як не «втратити» себе в сучасному ритмі розвитку компаній?

У програмі майстер-класу:

 • Виклики часу. Як реагує бізнес?
 • Що таке коучинг? 5D підхід
 • Коучинг-підхід в управлінні персоналом
 • Цілі і ризики коучингу в бізнесі
 • Де, з ким і коли ефективний коучинг в організації?
 • Технологія «4 етапи проекту». Замість звичних вказівок – питання
 • Можливі «підводні камені» застосування коучингу в бізнесі і способи їх нейтралізації

У результаті участі ви:

 • Дізнаєтеся, навіщо коучинг бізнесу, в яких ситуаціях він доречний, який дає ефект
 • Визначите, наскільки коучинг підходить особисто вам і, можливо, вашій компанії
 • Отримаєте розуміння ризиків коучингу в організації, дізнаєтеся аргументи «за» і «проти»
 • Разробите план власних змін
 • Отримаєте «чарівний стусан» для змін, які давно вже назріли

Правила реєстрації:

 • Онлайн реєстрація обов’язкова

Спікери

1 / 1
Заднепровська Алла
Founder & CEO Міжнародної Консалтингової Групи «Живое Дело» Автор та ведуча Міжнародної Інтегральної Коучинг Школи (акредитована за стандартом ACSTH ICF) Коуч перших осіб і ТОП-команд
Заднепровська Алла

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Дерев'янко Віктор

Зв'язатись

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: