fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 4. Зміни у процедурах банкрутства та їх вплив на бізнес в Україні

 • Дата: 16/04/2019 (ВТ)
 • Мова: російська
 • Час: 18:30 - 20:00
 • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

БЦ Леонардо, вул. Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, 14-й поверх

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Програма з правового розвитку EBA-Asters (Правнича школа EBA-Asters). Модуль 4. Зміни у процедурах банкрутства та їх вплив на бізнес в Україні. Дата: 16 квітня2019. Час: 18:30 20:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: БЦ Леонардо, вул. Богдана Хмельницького, 19/21, офіс Астерс, 14-й поверх. Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 4. Зміни у процедурах банкрутства та їх вплив на бізнес в Україні. Спікер: Сергій Жуков, Верховний Суд, Суддя Касаційного господарського суду. Партнер: Asters Law Firm Цільова аудиторія: Практикуючі юристи Юрисконсульти та менеджери Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання Теми для обговорення: Вплив судової практики Верховного Суду у справах про банкрутство на рейтинг «Doing Business» Статистичні показники здійснення правосуддя Верховни Судом за 2018 рік Особливості розгляду справ про банкрутство колегіями суддів, судовою палатою для розгляду справ про банкрутство та Великою Палатою Правові проблеми відкриття процедури банкрутства: судова практика   та можливі зміни Визнання недійсними угод у справах про банкрутство: судова практика та можливі зміни Субсидіарна відповідальність за доведення до банкрутства: судова практика та можливі зміни Судова практика щодо завершення ліквідаційної процедури банкрутства Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Сергій Жуков. Верховний Суд, Суддя Касаційного господарського суду. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з юридичною компанією Asters запрошують Вас взяти участь у Програмі з правового розвитку EBA-Asters (Правничій школі EBA-Asters). Модулі 4. Зміни у процедурах банкрутства та їх вплив на бізнес в Україні.

Спікер: Сергій Жуков, Верховний Суд, Суддя Касаційного господарського суду.

Партнер: Asters Law Firm

Цільова аудиторія:

 • Практикуючі юристи
 • Юрисконсульти та менеджери
 • Кожен, хто бажає покращити свою правосвідомість та поглибити свої правові знання

Теми для обговорення:

 • Вплив судової практики Верховного Суду у справах про банкрутство на рейтинг «Doing Business»
 • Статистичні показники здійснення правосуддя Верховни Судом за 2018 рік
 • Особливості розгляду справ про банкрутство колегіями суддів, судовою палатою для розгляду справ про банкрутство та Великою Палатою
 • Правові проблеми відкриття процедури банкрутства: судова практика   та можливі зміни
 • Визнання недійсними угод у справах про банкрутство: судова практика та можливі зміни
 • Субсидіарна відповідальність за доведення до банкрутства: судова практика та можливі зміни
 • Судова практика щодо завершення ліквідаційної процедури банкрутства

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Сергій Жуков
Верховний Суд, Суддя Касаційного господарського суду
Сергій Жуков

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: