fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Презентація результатів Індексу настроїв малого бізнесу

  • Дата: 16/02/2023 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 11:00 - 12:00
Місце проведення:

Онлайн

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Презентація результатів Індексу настроїв малого бізнесу. Дата: 16 лютого2023. Час: 11:00 12:00. Мова: Українська. Місце проведення: Онлайн. Вже шість років Європейська Бізнес Асоціація досліджує стан малого бізнесу в Україні, але вперше ми представлятимемо настрої МСБ в умовах повномасштабної війни. Тож запрошуємо вас взяти участь у презентації результатів Індексу настроїв малого бізнесу та дізнатися, як воєнний рік змінив роботу малих підприємств та якими є їх плани та очікування. Також поговоримо про заходи підтримки, які допоможуть представникам МСБ подолати виклики воєнного часу. Презентація відбудеться 16 лютого об 11:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Спікери: Юлія Мельник, Заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації Валерія Іонан, Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Ірина Губарець, Координаторка проєктів у секторі конкуренції та економічної співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні Олексій Дорогань, Виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO Світлана Шоломіцька, Співвласниця та співзасновниця художньої студії «Восьма комора» Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. До зустрічі! Інформаційні партнери     Спікери. Валерія Іонан. Заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції. Ірина Губарець. Координаторка проєктів у секторі конкуренції та економічної співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні. Олексій Дорогань. Виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO. Світлана Шоломіцька. Співвласниця та співзасновниця художньої студії «Восьма комора». Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Вже шість років Європейська Бізнес Асоціація досліджує стан малого бізнесу в Україні, але вперше ми представлятимемо настрої МСБ в умовах повномасштабної війни. Тож запрошуємо вас взяти участь у презентації результатів Індексу настроїв малого бізнесу та дізнатися, як воєнний рік змінив роботу малих підприємств та якими є їх плани та очікування. Також поговоримо про заходи підтримки, які допоможуть представникам МСБ подолати виклики воєнного часу.

Презентація відбудеться 16 лютого об 11:00 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Спікери:

  • Юлія Мельник, Заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації
  • Валерія Іонан, Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
  • Ірина Губарець, Координаторка проєктів у секторі конкуренції та економічної співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні
  • Олексій Дорогань, Виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO
  • Світлана Шоломіцька, Співвласниця та співзасновниця художньої студії «Восьма комора»

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

До зустрічі!

Інформаційні партнери

   

Спікери

1 / 5
Валерія Іонан
Заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції
Ірина Губарець
Координаторка проєктів у секторі конкуренції та економічної співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні
Олексій Дорогань
Виконавчий директор Офісу ефективного регулювання BRDO
Світлана Шоломіцька
Співвласниця та співзасновниця художньої студії «Восьма комора»
Анна Дерев’янко
Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Валерія Іонан
Ірина Губарець
Олексій Дорогань
Світлана Шоломіцька
Анна Дерев’янко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: