fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Пресконференція «Економічно обґрунтовані розрахунки рівня зборів при приватному копіюванні та репрографії»

  • Дата: 17/09/2021 (ПТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 10:00 - 11:00
Місце проведення:

Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Пресконференція «Економічно обґрунтовані розрахунки рівня зборів при приватному копіюванні та репрографії». Дата: 17 вересня2021. Час: 10:00 11:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ). 17 вересня о 10:00 Європейська Бізнес Асоціація та Київська школа економіки запрошують на пресконференцію «Економічно обґрунтовані розрахунки рівня зборів при приватному копіюванні та репрографії». Значні зміни технологій підштовхують до перегляду принципів встановлення зборів за приватне копіювання та репрографію. Так, розширення доступу до інтернету, як і зміна уподобань та технологій, доступних населенню, значно змінили спосіб отримання та споживання інформації. Водночас, перегляд  контенту з оплатою - при існуванні збору на пристрій, який використовується виключно для онлайн активності - створює прецедент двох платежів за одну й ту ж річ (послугу). Дослідники Київської школи економіки з допомогою опитування, проведеного компанією Gradus Research, проаналізували відповідність поточних розмірів зборів з імпортованої та виробленої на території України техніки розміру компенсації авторам за приватне копіювання їхніх творів (аудіо, відео та друкованої продукції) та наскільки ці показники справедливі по відношенню один до одного. Крім того, була запропонована оцінка імовірної шкоди авторам та надані рекомендації з врахуванням думки споживачів, тощо. В рамках пресконференції відбудеться презентація результатів дослідження, а також результатів опитування. Місце проведення – Укрінформ. Учасники: Юрій Шоломицький, керівник Центру макроекономічного моделювання при Київській школі економіки; Євгенія Близнюк, директорка та засновниця дослідницької компанії Gradus Research; Генадій Сморжевський, голова комітету інтелектуальної власності АПІТУ; Модератор: Вікторія Куликова, Керівник напрямків регуляторний, побутова електротехніка Європейської Бізнес Асоціації. Приєднатися до прямої трансляції пресконференції можна за посиланням Укрінформ - YouTube Для участі потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу [email protected]Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Куликова. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380 (67) 656-08-70.

17 вересня о 10:00 Європейська Бізнес Асоціація та Київська школа економіки запрошують на пресконференцію «Економічно обґрунтовані розрахунки рівня зборів при приватному копіюванні та репрографії».

Значні зміни технологій підштовхують до перегляду принципів встановлення зборів за приватне копіювання та репрографію. Так, розширення доступу до інтернету, як і зміна уподобань та технологій, доступних населенню, значно змінили спосіб отримання та споживання інформації. Водночас, перегляд  контенту з оплатою – при існуванні збору на пристрій, який використовується виключно для онлайн активності – створює прецедент двох платежів за одну й ту ж річ (послугу).

Дослідники Київської школи економіки з допомогою опитування, проведеного компанією Gradus Research, проаналізували відповідність поточних розмірів зборів з імпортованої та виробленої на території України техніки розміру компенсації авторам за приватне копіювання їхніх творів (аудіо, відео та друкованої продукції) та наскільки ці показники справедливі по відношенню один до одного. Крім того, була запропонована оцінка імовірної шкоди авторам та надані рекомендації з врахуванням думки споживачів, тощо.

В рамках пресконференції відбудеться презентація результатів дослідження, а також результатів опитування.

Місце проведення – Укрінформ.

Учасники:

  • Юрій Шоломицький, керівник Центру макроекономічного моделювання при Київській школі економіки;
  • Євгенія Близнюк, директорка та засновниця дослідницької компанії Gradus Research;
  • Генадій Сморжевський, голова комітету інтелектуальної власності АПІТУ;
  • Модератор: Вікторія Куликова, Керівник напрямків регуляторний, побутова електротехніка Європейської Бізнес Асоціації.

Приєднатися до прямої трансляції пресконференції можна за посиланням Укрінформ – YouTube

Для участі потрібна попередня акредитація, що здійснюється на електронну адресу [email protected]

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Куликова

Зв'язатись
+380 (67) 656-08-70
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: