fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-зустріч: “Як підтвердити неможливість виконання податкових обовʼязків під час війни: проєкт порядку від Мінфіну”

  • Дата: 11/08/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська, російська
  • Час: 15:00 - 17:00
Місце проведення:

Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-зустріч: “Як підтвердити неможливість виконання податкових обовʼязків під час війни: проєкт порядку від Мінфіну”. Дата: 11 серпня2022. Час: 15:00 17:00. Мова: українська, російська. Місце проведення: Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації, Ще у липні Мінфін оприлюднив проєкт Порядку підтвердження неможливості виконання податкових обов’язків та переліку документів, що підтверджують таку неможливість (далі - Порядок). Звісно, що це поки що проєкт, але, за оцінкою експертів, його буде затверджено. Так, документ є надважливим як для бізнесу, так і для фізичних осіб, які не мають змоги подавати податкові декларації та/або сплачувати податкові зобов’язання, та/або мають справу з незареєстрованими податковими накладними. При цьому для юридичних та фізичних осіб Порядок визначає окремі підстави (7 критеріїв для юридичних осіб і 11 критеріїв для фізичних). 11 серпня 2022 року під час онлайн-зустрічі Комітету з фінансів та податків Асоціації в Одесі разом зі спікерами Crowe Mikailenko ми поговоримо про усі наслідки з якими стикнеться бізнес після прийняття вищевказаного документу. Ця зустріч відбудеться на ресурсі Microsoft Teams. Початок о 15:00. Участь можлива лише за умови попередньої реєстрації.Спікери. Віталій Смердов. Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики. Вікторія Власенко. Радник податкової практики Crowe Mikhailenko. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected] Контактний телефон. +380487373883.

Шановні члени Асоціації,

Ще у липні Мінфін оприлюднив проєкт Порядку підтвердження неможливості виконання податкових обов’язків та переліку документів, що підтверджують таку неможливість (далі – Порядок). Звісно, що це поки що проєкт, але, за оцінкою експертів, його буде затверджено.

Так, документ є надважливим як для бізнесу, так і для фізичних осіб, які не мають змоги подавати податкові декларації та/або сплачувати податкові зобов’язання, та/або мають справу з незареєстрованими податковими накладними. При цьому для юридичних та фізичних осіб Порядок визначає окремі підстави (7 критеріїв для юридичних осіб і 11 критеріїв для фізичних).

11 серпня 2022 року під час онлайн-зустрічі Комітету з фінансів та податків Асоціації в Одесі разом зі спікерами Crowe Mikailenko ми поговоримо про усі наслідки з якими стикнеться бізнес після прийняття вищевказаного документу. Ця зустріч відбудеться на ресурсі Microsoft Teams. Початок о 15:00.

Участь можлива лише за умови попередньої реєстрації.

Спікери

1 / 2
Віталій Смердов
Партнер податкової практики Crowe Mikhailenko, директор Палати податкових консультантів, позаштатний консультант Комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Вікторія Власенко
Радник податкової практики Crowe Mikhailenko
Віталій Смердов
Вікторія Власенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
+380487373883
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: