fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-Тренінг: Фахівець з комерційних закупівель: введення в професію

 • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-Тренінг: Фахівець з комерційних закупівель: введення в професію. Дата: 23 листопада2023. Час: 11:00 13:00. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Цей тренінг створено спеціально для «новачків» з комерційних закупівель, для можливості ще на початку їх професійного шляху у цій сфері надати їм правильні орієнтири. Для досвідчених закупівельників, які бажають вдосконалити свій професійний рівень, ми створимо окремий модуль з «просунутих» закупівель. Мета тренінгу : Структурувати поради і практики щодо побудови підрозділу закупівель, реалізації закупівельної функції. Надати базові інструменти щодо успішного виконання закупівельних завдань та проведення прозорих і ефективних тендерів. Підвищити цікавість до професії «закупівельник» у тих, хто тільки опановує її. Показати її справжню цінність та потенціал. І, що дуже важливо, навчити вас отримувати задоволення від своєї професії. Цільова аудиторія: Фахівці з комерційних закупівель, з досвідом у цій галузі 0-2 роки (новачки). Закупівельники в організації, де ще не створено окремий закупівельний підрозділ. Керівники новоутвореного підрозділу закупівель, які мають на меті побудову функції з нуля. Високорівнева програма тренінгу 1. Самоідентифікація функції закупівель: «Золоте коло» Саймона Сінека, або пошук нашого «WHY». Екосистема закупівель: хто з нами взаємодіє, які їхні очікування? 2. Цінність функції закупівель для організації: Визначення та робота з цінностями. Практична вправа: Procurement skills 3. Закупівельний процес: «Загальна рамка» функції закупівель: Як налаштувати? З чого почати? Взаємодія з ініціаторами та їх потребами. Проведення тендеру від А до Я. Практична вправа: Тендерний кейс . 4. Відносини з постачальниками: Підходи до формування кола партнерів. Управління відносинами і оцінка. Про переговори. Практична вправа: переговорний кейс. 5. Зріла функція закупівель: До чого прагнути? (практична вправа + поради)Тренери. Олександра Шеховцова. Директор департаменту закупівель Райффайзен Банку Україна, команда якого налічує 40 працівників та покриває весь закупівельний спектр Р2Р, тобто «від потреби до оплати». Має 14 років досвіду з комерційних закупівель у великих міжнародних організаціях, трансформувала функцію закупівель від традиційного підрозділу до партнерської організації з комплексним сервісом для внутрішніх замовників та великим ступенем довіри і експертизи. Є спікером та запрошеним експертом низки всеукраїнських та міжнародних конференцій та закупівельних подій. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Про програму

Цей тренінг створено спеціально для «новачків» з комерційних закупівель, для можливості ще на початку їх професійного шляху у цій сфері надати їм правильні орієнтири.

Для досвідчених закупівельників, які бажають вдосконалити свій професійний рівень, ми створимо окремий модуль з «просунутих» закупівель.

Мета тренінгу :

 • Структурувати поради і практики щодо побудови підрозділу закупівель, реалізації закупівельної функції.
 • Надати базові інструменти щодо успішного виконання закупівельних завдань та проведення прозорих і ефективних тендерів.
 • Підвищити цікавість до професії «закупівельник» у тих, хто тільки опановує її.
 • Показати її справжню цінність та потенціал.
 • І, що дуже важливо, навчити вас отримувати задоволення від своєї професії.

Цільова аудиторія:

 • Фахівці з комерційних закупівель, з досвідом у цій галузі 0-2 роки (новачки).
 • Закупівельники в організації, де ще не створено окремий закупівельний підрозділ.
 • Керівники новоутвореного підрозділу закупівель, які мають на меті побудову функції з нуля.

Високорівнева програма тренінгу

1. Самоідентифікація функції закупівель:

 • «Золоте коло» Саймона Сінека, або пошук нашого «WHY».
 • Екосистема закупівель: хто з нами взаємодіє, які їхні очікування?

2. Цінність функції закупівель для організації:

 • Визначення та робота з цінностями.
 • Практична вправа: Procurement skills

3. Закупівельний процес:

 • «Загальна рамка» функції закупівель: Як налаштувати? З чого почати?
 • Взаємодія з ініціаторами та їх потребами.
 • Проведення тендеру від А до Я.
 • Практична вправа: Тендерний кейс .

4. Відносини з постачальниками:

 • Підходи до формування кола партнерів.
 • Управління відносинами і оцінка.
 • Про переговори.
 • Практична вправа: переговорний кейс.

5. Зріла функція закупівель: До чого прагнути? (практична вправа + поради)

Тренери

1 / 1
Олександра Шеховцова
Директор департаменту закупівель Райффайзен Банку Україна, команда якого налічує 40 працівників та покриває весь закупівельний спектр Р2Р, тобто «від потреби до оплати». Має 14 років досвіду з комерційних закупівель у великих міжнародних організаціях, трансформувала функцію закупівель від традиційного підрозділу до партнерської організації з комплексним сервісом для внутрішніх замовників та великим ступенем довіри і експертизи. Є спікером та запрошеним експертом низки всеукраїнських та міжнародних конференцій та закупівельних подій
Олександра Шеховцова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: