fbpx

Online-лекція: Який сенс в комунікаційній стратегії в часи new normal

  • Дата: 29/09/2020
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

online Zoom

Комунікаційна стратегія під час карантину та й на сьогоднішній день зазнала великих трансформацій, набула нової форми. Якою ж вона повинна бути, як її перелаштувати? Під час лекції обговоримо які кроки слід пройти для вдосконалення стратегії.

EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Монастирською запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Який сенс в комунікаційній стратегії в часи new normal.

Дана лекція запланована на 29 вересня о 11:00 і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Оксана Монастирська, керуючий директор, Changers, leadership consultancy.

Цільова аудиторія: власники бізнесу, керівники відділу маркетингу, маркетологи компаній, бренд-менеджери, SMM-спеціалісти.

Питання для обговорення:

  • Комунікаційна стратегія як частина бізнес-стратегії.
  • Етапи розробки.
  • Ключові елементи комунікаційної стратегії.
  • Чому не усі комунікаційні стратегії працюють.
  • Приклади до обговорення.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Оксана Монастирська
Керуючий директор, Changers, leadership consultancy, працювала керуючим директором, PBN Hill+Knowlton Strategies Україна, експерт у галузі корпоративних комунікацій із двадцятирічним досвідом роботи, керування проектами з розробки комунікаційних стратегій, корпоративного позиціонування та антикризових програм
Оксана Монастирська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: