fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як заробити на падінні криптовалют

 • Дата: 11/08/2022 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як заробити на падінні криптовалют. Дата: 11 серпня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Економіки країн світу змінюються, міжнародні фінансові ринки вже ніколи не будуть такими як раніше. “Адаптуйся або вмри” кажуть провідні експерти галузі. Протягом лекції ми розглянемо що таке криптовалюти, яка наразі ситуація, та як можна на ній заробити. EBA Management Development Centre спільно з Михайлом Пацаном запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як заробити на падінні криптовалют. Спікер: Михайло Пацан, інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник проєкту Wotan і одного з найбільших навчальних проектів по фінансової грамотності. Питання для обговорення: Інфраструктура блокчейн екосистем. Чи варто зараз заходити у крипту. Популярні для інвестицій блокчейни. Екосистема DeFi – як створити свій банк. NFT - кейси застосування та інвестицій. Метавсесвіт як новий вид інвестицій. Інвестиційний портфель з цифрових і класичних активів. Спікери. Михайло Пацан. Інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник проєкту Wotan і одного з найбільших навчальних проектів фінансової грамотності. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Економіки країн світу змінюються, міжнародні фінансові ринки вже ніколи не будуть такими як раніше. “Адаптуйся або вмри” кажуть провідні експерти галузі. Протягом лекції ми розглянемо що таке криптовалюти, яка наразі ситуація, та як можна на ній заробити.

EBA Management Development Centre спільно з Михайлом Пацаном запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як заробити на падінні криптовалют.

Спікер: Михайло Пацан, інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник проєкту Wotan і одного з найбільших навчальних проектів по фінансової грамотності.

Питання для обговорення:

 • Інфраструктура блокчейн екосистем.
 • Чи варто зараз заходити у крипту.
 • Популярні для інвестицій блокчейни.
 • Екосистема DeFi – як створити свій банк.
 • NFT – кейси застосування та інвестицій.
 • Метавсесвіт як новий вид інвестицій.
 • Інвестиційний портфель з цифрових і класичних активів.

Спікери

1 / 1
Михайло Пацан
Інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник проєкту Wotan і одного з найбільших навчальних проектів фінансової грамотності
Михайло Пацан

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: