Online-лекція: Як швидко навчатися? Тренди у навчанні

 • Дата: 14/07/2020
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Ви помітили, як швидко змінюється наш світ і як в ньому зникають і з’являються нові професії? Згідно зі звітом World Economic Forum «The Future of Jobs 2022», до 2022 року завдяки автоматизації зникнуть 75 млн робочих місць і безліч професій, але при цьому з’явиться 133 млн нових. Вони виникнуть із необхідності адаптувати бізнес і технології під умови, що змінилися, використовуючи унікальні якості і навички людини.

EBA Management Development Centre спільно з Академією PwC в Україні запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як швидко навчатися? Тренди у навчанні.

Дана лекція запланована на 14 липня об 11:00 і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

Ірина Блінова, старший менеджер, керівник Академії PwC в Україні. Ірина спеціалізується на проведенні учбово-консультаційних семінарів різного рівня та тематик та має більше ніж 12 річний досвід з проведення професійного навчання. Виступає спікером на щорічних професійних заходах та конференціях, що проводяться в Україні та карїнах СНД, а також є автором багатьох статей щодо професійного розвитку та навчання, внутрішнього аудиту, внутрішнього контролю, ризик-менеджменту.

Наталія Аверіна, бізнес-тренер, фасилітатор, фахівець з оцінки персоналу методом Assessment center, веде тренінги з 2008 року, alumni міжнародної організації AIESEC. Експерт-практик в галузі підвищення особистої ефективності, навчання та розвитку персоналу, публічних виступів, продажів та переговорів.

Партнер заходу: Академія PwC в Україні

Цільова аудиторія:

Всі слухачі, які бажають постійно розвиватися та вдосконалюватися, знаходити ефективні рішення для саморозвитку та вміти практично застосовувати навички.

Питання для обговорення:

 • Чому зараз особливо важливо безперервно навчатися і бути готовим переучуватися?

 • Що замінює класичні підходи у навчанні? Які навчальні інструменти вже довели свою ефективність?

 • Як провести аудит своїх навичок?

 • Як правильно формувати стратегію свого навчання?

 • Прогноз затребуваних професій на 2022 (згідно World Economic Forum).

 • Які існують дієві способи навчатися максимально швидко?

 • Чому складно утримувати мотивацію в процесі вивчення нового і як з цим боротися?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Ірина Блінова
Cтарший менеджер, керівник Академії PwC в Україні, член Міжнародного інституту внутрішніх аудиторів та Правління Інституту внутрішніх аудиторів України, член Правління ISACA (Information Systems Audit and Control Association) в Україні, автор статей по внутрішньому аудиту, внутрішньому контролю, ризик-менеджменту.
Наталія Аверіна
Бізнес-тренер, фасилітатор, фахівець з оцінки персоналу методом Assessment center, веде тренінги з 2008 року, alumni міжнародної організації AIESEC. Експерт-практик в галузі підвищення особистої ефективності, навчання та розвитку персоналу, публічних виступів, продажів та переговорів.
Ірина Блінова
Наталія Аверіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: