fbpx

Online-лекція: Як швидко навчатися? Тренди у навчанні

 • Дата: 14/07/2020
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Ви помітили, як швидко змінюється наш світ і як в ньому зникають і з’являються нові професії? Згідно зі звітом World Economic Forum «The Future of Jobs 2022», до 2022 року завдяки автоматизації зникнуть 75 млн робочих місць і безліч професій, але при цьому з’явиться 133 млн нових. Вони виникнуть із необхідності адаптувати бізнес і технології під умови, що змінилися, використовуючи унікальні якості і навички людини.

EBA Management Development Centre спільно з Академією PwC в Україні запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як швидко навчатися? Тренди у навчанні.

Дана лекція запланована на 14 липня об 11:00 і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

Ірина Блінова, старший менеджер, керівник Академії PwC в Україні. Ірина спеціалізується на проведенні учбово-консультаційних семінарів різного рівня та тематик та має більше ніж 12 річний досвід з проведення професійного навчання. Виступає спікером на щорічних професійних заходах та конференціях, що проводяться в Україні та карїнах СНД, а також є автором багатьох статей щодо професійного розвитку та навчання, внутрішнього аудиту, внутрішнього контролю, ризик-менеджменту.

Наталія Аверіна, бізнес-тренер, фасилітатор, фахівець з оцінки персоналу методом Assessment center, веде тренінги з 2008 року, alumni міжнародної організації AIESEC. Експерт-практик в галузі підвищення особистої ефективності, навчання та розвитку персоналу, публічних виступів, продажів та переговорів.

Партнер заходу: Академія PwC в Україні

Цільова аудиторія:

Всі слухачі, які бажають постійно розвиватися та вдосконалюватися, знаходити ефективні рішення для саморозвитку та вміти практично застосовувати навички.

Питання для обговорення:

 • Чому зараз особливо важливо безперервно навчатися і бути готовим переучуватися?

 • Що замінює класичні підходи у навчанні? Які навчальні інструменти вже довели свою ефективність?

 • Як провести аудит своїх навичок?

 • Як правильно формувати стратегію свого навчання?

 • Прогноз затребуваних професій на 2022 (згідно World Economic Forum).

 • Які існують дієві способи навчатися максимально швидко?

 • Чому складно утримувати мотивацію в процесі вивчення нового і як з цим боротися?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Ірина Блінова
Cтарший менеджер, керівник Академії PwC в Україні, член Міжнародного інституту внутрішніх аудиторів та Правління Інституту внутрішніх аудиторів України, член Правління ISACA (Information Systems Audit and Control Association) в Україні, автор статей по внутрішньому аудиту, внутрішньому контролю, ризик-менеджменту.
Наталія Аверіна
Бізнес-тренер, фасилітатор, фахівець з оцінки персоналу методом Assessment center, веде тренінги з 2008 року, alumni міжнародної організації AIESEC. Експерт-практик в галузі підвищення особистої ефективності, навчання та розвитку персоналу, публічних виступів, продажів та переговорів.
Ірина Блінова
Наталія Аверіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: