fbpx

Online-лекція: Трансформація в кризу. Як зрозуміти що саме змінювати в операційній діяльності компанії

 • Дата: 22/07/2020
 • Мова: російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Як за 3 місяці використовуючи прості та зрозумілі інструменти повністю змінити операційну діяльність компанії, зробити роботу кожного співробітника більш ефективною, спрямованою на досягнення чітких та зрозумілих результатів та цілей бізнесу? Як за короткий термін зрозуміти та позбутися неефективних процесів? Як швидко та якісно робити ескалацію потенційних проблем? Поговоримо про все це на прикладі реального кейсу. Розглянемо чіткий алгоритм дій та можливий інструментарій. Тільки практика, перевірена досвідом. 

EBA Management Development Centre спільно з Анною Ортинською запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Трансформація в кризу. Як зрозуміти що саме змінювати в операційній діяльності компанії.  

Дана лекція запланована на 22 липня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Анна Ортинська, керівник проектів з оптимізації процесів та управління проектами за міжнародною методологією 6 Sigma Black Belt, проектний менеджер з трансформаційних проектів для країн Європи, Ближнього Сходу та Африки у компанії 3М.

Партнер заходу: Stefes.

Цільова аудиторія: операційні менеджери, власники бізнесу, керівники, що шукають прості та якісні способи синхронізації та ефективної роботи організації як єдиного організму.

Питання для обговорення:

 • Основні задачі бізнесу в кризу.
 • Чому звичний режим роботи перестає бути ефективним.
 • Як швидко зрозуміти що саме в роботі кожного співробітника потрібно покращувати.
 • Який майндсет співробітників забезпечує більш ефективну роботу.
 • Як впроваджувати зміни таким чином, щоб це реально працювало.
 • Фреймворк, що забезпечує 100% прозорість операційної діяльності та максимальну швидкість ескалації проблем.
 • Метрики та цілі як основа зміни майндсету компанії.
 • Основні етапи трансформації в кризу на прикладі реального кейсу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Анна Ортинська
Керівник проектів з оптимізації процесів та управління проектами за міжнародною методологією 6 Sigma Black Belt, проектний менеджер з трансформаційних проектів для країн Європи, Ближнього Сходу та Африки у компанії 3М
Анна Ортинська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: