fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Психодіагностика. Як не помилятися з оцінкою кандидата при наймі

HR та підбір персоналу
  • Дата: 20/01/2022
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Психодіагностика. Як не помилятися з оцінкою кандидата при наймі. Дата: 20 січня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Помилки при наймі персоналу, емоційне вигорання та невисока залученість співробітників призводять до плинності кадрів, додаткових витрат та навантажень HR-відділу. EBA Management Development Centre спільно з Жанною Капіцою запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Психодіагностика. Як не помилятися з оцінкою кандидата при наймі. Спікерка: Жанна Капіца, Co-Founder&CEO агентства 4Team. Досвід роботи в HR-індустрії – 17 років, переважно більшість з яких – на позиції HRD та з командами понад 1000 співробітників. Партнер заходу: 4Team Цільова аудиторія: представники HR-відділу, керівники середньої ланки, директори з розвитку, комерційні директори, фахівці різних ролей та рівнів. Питання для обговорення: Психодіагностика – must-have інструмент HR-менеджера. Що розкриває психодіагностика? Точність. Достовірність. Методики. Порівняння популярних методик. Як не загубитися у їхній різноманітності. Випадки, у яких необхідна психодіагностика (при наймі ТОП-менеджерів та фахівців середньої ланки, масовий відбір кандидатів та аналіз сумісності тощо). Результативність. Аналіз кейсів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Жанна Капіца. Co-Founder&CEO агентства 4Team. Досвід роботи в HR-індустрії – 17 років, переважно більшість з яких – на позиції HRD та з командами понад 1000 співробітників.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 0444960601.

Помилки при наймі персоналу, емоційне вигорання та невисока залученість співробітників призводять до плинності кадрів, додаткових витрат та навантажень HR-відділу.

EBA Management Development Centre спільно з Жанною Капіцою запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Психодіагностика. Як не помилятися з оцінкою кандидата при наймі.

Спікерка: Жанна Капіца, Co-Founder&CEO агентства 4Team. Досвід роботи в HR-індустрії – 17 років, переважно більшість з яких – на позиції HRD та з командами понад 1000 співробітників.

Партнер заходу: 4Team

Цільова аудиторія: представники HR-відділу, керівники середньої ланки, директори з розвитку, комерційні директори, фахівці різних ролей та рівнів.

Питання для обговорення:

  • Психодіагностика – must-have інструмент HR-менеджера. Що розкриває психодіагностика?
  • Точність. Достовірність. Методики.
  • Порівняння популярних методик. Як не загубитися у їхній різноманітності.
  • Випадки, у яких необхідна психодіагностика (при наймі ТОП-менеджерів та фахівців середньої ланки, масовий відбір кандидатів та аналіз сумісності тощо).
  • Результативність. Аналіз кейсів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Жанна Капіца
Co-Founder&CEO агентства 4Team. Досвід роботи в HR-індустрії – 17 років, переважно більшість з яких – на позиції HRD та з командами понад 1000 співробітників.
Жанна Капіца

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: