fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Лідогенерація на платформі LinkedIn: побудова стратегії продажів

 • Дата: 23/04/2024 (ВТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Лідогенерація на платформі LinkedIn: побудова стратегії продажів. Дата: 23 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Дмитром Сусловим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Лідогенерація на платформі LinkedIn: побудова стратегії продажів. Спікер: Дмитро Суслов, ІT-підприємець, експерт з маркетингу та продажів у В2В, засновник компанії Addlium - Social Selling agency. Питання для обговорення: Продажі у В2В у 2024 році: що змінилося та як переорієнтувати свій бізнес. Розширення нетворкінгу у LinkedIn і конвертація у клієнтів. Автоматизація процесів продажу: інструменти та стратегії. Побудова Social Selling: стратегія генерації продажів без рекламних бюджетів. Стратегії пошуку цільових аудиторій та лідерів галузі. Важливі метрики для вимірювання ефективності лідогенерації на LinkedIn. Практичні поради з аналізу та вдосконалення стратегії. Кейси успішних кампаній з лідогенерації на LinkedIn. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Дмитро Суслов. ІT-підприємець, експерт з маркетингу та продажів у В2В, засновник компанії Addlium - Social Selling agency. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-218-27-41.

EBA Management Development Centre спільно з Дмитром Сусловим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Лідогенерація на платформі LinkedIn: побудова стратегії продажів.

Спікер: Дмитро Суслов, ІT-підприємець, експерт з маркетингу та продажів у В2В, засновник компанії Addlium – Social Selling agency.

Питання для обговорення:

 • Продажі у В2В у 2024 році: що змінилося та як переорієнтувати свій бізнес.
 • Розширення нетворкінгу у LinkedIn і конвертація у клієнтів.
 • Автоматизація процесів продажу: інструменти та стратегії.
 • Побудова Social Selling: стратегія генерації продажів без рекламних бюджетів.
 • Стратегії пошуку цільових аудиторій та лідерів галузі.
 • Важливі метрики для вимірювання ефективності лідогенерації на LinkedIn.
 • Практичні поради з аналізу та вдосконалення стратегії.
 • Кейси успішних кампаній з лідогенерації на LinkedIn.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Дмитро Суслов
ІT-підприємець, експерт з маркетингу та продажів у В2В, засновник компанії Addlium - Social Selling agency
Дмитро Суслов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067-218-27-41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: