fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Креативність на щодень

Особистісний розвиток Тренди та інновації
  • Дата: 29/05/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Креативність на щодень. Дата: 29 травня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Ми шукаємо ідеї: на роботі, в проєкті та в повсякденному житті, вирішуючи проблему, покращуючи продукт та створюючи щось нове. Як увімкнути креативність, стати відкритим до нового та розвинути нестандартне мислення? Дана online-лекція через наведення світових кейс-прикладів, трендів мислення та технік розвитку креативності допоможе учасникам швидше та ефективніше знаходити інноваційні рішення. EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Шаповаловою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Креативність на щодень. Спікерка: Ольга Шаповалова, Сертифікований бізнес та лайф-коуч, Master Coach Ukraine (EMCC), Licence II on Economics and Management, Université Pierre Mendes-France Grenoble, Навчання програмі гнучкої методології управління проектами Scrum for Teams (2017), Scrum for Business (2017), Global HR Pro (2021). Питання для обговорення: Тренди мислення: як нам встигати за тенденціями та змінами. Технології та креативність: вороги чи партнери? Поради, як використовувати AI, аплікації та прогрес для створення та розвитку ідей. Креативність та інноваційність. Виводимо ідеї на новий рівень за допомогою технік. Втілення змін: світові кейси управління змінами та інноваційними проєктами. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Шаповалова. Сертифікований бізнес та лайф-коуч, Master Coach Ukraine (EMCC), Licence II on Economics and Management, Université Pierre Mendes-France Grenoble, Навчання програмі гнучкої методології управління проектами Scrum for Teams (2017), Scrum for Business (2017), Global HR Pro (2021). • 12 років досвіду в командах інноваційних проєктів • 86 проектів із навчання та розвитку команд • 9 років тренерського досвіду • 4 роки роботи у клієнтському сервісі • 2100+ людей навчено. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 066 57 099 87.

Ми шукаємо ідеї: на роботі, в проєкті та в повсякденному житті, вирішуючи проблему, покращуючи продукт та створюючи щось нове. Як увімкнути креативність, стати відкритим до нового та розвинути нестандартне мислення? Дана online-лекція через наведення світових кейс-прикладів, трендів мислення та технік розвитку креативності допоможе учасникам швидше та ефективніше знаходити інноваційні рішення.

EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Шаповаловою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Креативність на щодень.

Спікерка: Ольга Шаповалова, Сертифікований бізнес та лайф-коуч, Master Coach Ukraine (EMCC), Licence II on Economics and Management, Université Pierre Mendes-France Grenoble, Навчання програмі гнучкої методології управління проектами Scrum for Teams (2017), Scrum for Business (2017), Global HR Pro (2021).

Питання для обговорення:

  • Тренди мислення: як нам встигати за тенденціями та змінами.
  • Технології та креативність: вороги чи партнери? Поради, як використовувати AI, аплікації та прогрес для створення та розвитку ідей.
  • Креативність та інноваційність. Виводимо ідеї на новий рівень за допомогою технік.
  • Втілення змін: світові кейси управління змінами та інноваційними проєктами.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Шаповалова
Сертифікований бізнес та лайф-коуч, Master Coach Ukraine (EMCC), Licence II on Economics and Management, Université Pierre Mendes-France Grenoble, Навчання програмі гнучкої методології управління проектами Scrum for Teams (2017), Scrum for Business (2017), Global HR Pro (2021). • 12 років досвіду в командах інноваційних проєктів • 86 проектів із навчання та розвитку команд • 9 років тренерського досвіду • 4 роки роботи у клієнтському сервісі • 2100+ людей навчено
Ольга Шаповалова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: