fbpx

Online-лекція: IT як конкурентна перевага бізнесу чи маркетинг у next normal

  • Дата: 02/03/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Вже рік як бізнес у всьому світу працює в нових умовах, які змінили звичні підходи до розбудови ефективних процесів. Зміни торкнулися стилю споживання продуктів та послуг, традиційних механізмів їх виробництва та доставки, а отже і маркетингу. В новій Covid – пост Covid ері панує концепція «online first; digital by default», де ІТ та Маркетинг взаємодіють однією мовою. Як побудувати взаємодію ІТ та маркетингу, і перетворити таку синергію в конкурентну перевагу бізнесу – поговоримо протягом онлайн-лекції.

EBA Management Development Centre спільно з Укртелеком запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: IT як конкурентна перевага бізнесу чи маркетинг у next normal.

Дана лекція запланована на 02 березня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Кирило Гончарук, ІТ директор ПАТ «Укртелеком». Кирило – менеджер з понад 15-річним досвідом управління ІТ-підрозділами українських та міжнародних компаній. Володіє досвідом побудови гібридної «хмарної» інфраструктури, модернізації телекомунікаційної мережі, розробки стратегії інвестицій у нові напрямки бізнесу та виводу нових продуктів на ринки.

Основний партнер: Укртелеком.

Цільова аудиторія: засновники компаній, CEO, СІО, маркетологи, продакт-менеджери, стратеги.

Питання для обговорення:

  • Що змінилось у СOVID – пост СOVID ері: переваги, механізми виробництва та доставки продуктів.
  • Як змінилося сприйняття і цінність ІТ- інструментів в пост-СOVID ері.
  • Як побудувати взаємодію ІТ та маркетингу і який буде з цього результат.
  • Цифровий пил – визначення поведінкової моделі онлайн, яка допомагає рішенням офлайн.
  • Автоматизація процесів з точки зору «Total Experience».

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Кирило Гончарук
ІТ директор ПАТ «Укртелеком». Кирило – менеджер з понад 15-річним досвідом управління ІТ-підрозділами українських та міжнародних компаній. Володіє досвідом побудови гібридної «хмарної» інфраструктури, модернізації телекомунікаційної мережі, розробки стратегії інвестицій у нові напрямки бізнесу та виводу нових продуктів на ринки
Кирило Гончарук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: