fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Інтуїція та хаос: як приймати рішення в умовах невизначеності

Особиста ефективність
 • Дата: 26/01/2021
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Інтуїція та хаос: як приймати рішення в умовах невизначеності. Дата: 26 січня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала STEFES. Немає нічого простішого, ніж вказати на риси сучасної людини. Нічого складного немає і в тому, щоб охарактеризувати сучасність в цілому. Складність може бути лише в тому, щоб знайти причину саме такого розвитку подій. У нескінченному різноманітті вибору, підстави для здійснення якого можуть бути надзвичайно уразливими; стає зрозумілим, що людина здатна приймати рішення, не спираючись на раціонально обґрунтовані речі, натомість основою для здійснення вибору часто стають звички, уподобання та примхи. EBA Management Development Centre спільно з Сергієм Форкош запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Інтуїція та хаос: як приймати рішення в умовах невизначеності. Дана лекція запланована на 26 січня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікер: Сергій Форкош, Доктор філософських наук, перекладач. Співзасновник Неоплатонівської академії у Києві, координатор спільних проєктів з Віденським університетом. Автор дослідження: «Обрії культури». Партнер заходу: STEFES Цільова аудиторія: Власники та керівники бізнесу; Підприємці та майбутні власники бізнесу; Директори з розвитку. Питання для обговорення: Що таке підстави для прийняття рішень? Класифікація підстав. Раціональні та ірраціональні підстави. Прийняття рішення як вольовий акт. Роль інтуїції у прийнятті рішень. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Сергій Форкош. Доктор філософських наук, перекладач. Співзасновник Неоплатонівської академії у Києві, координатор спільних проєктів з Віденським університетом. Автор дослідження: «Обрії культури». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Немає нічого простішого, ніж вказати на риси сучасної людини. Нічого складного немає і в тому, щоб охарактеризувати сучасність в цілому. Складність може бути лише в тому, щоб знайти причину саме такого розвитку подій. У нескінченному різноманітті вибору, підстави для здійснення якого можуть бути надзвичайно уразливими; стає зрозумілим, що людина здатна приймати рішення, не спираючись на раціонально обґрунтовані речі, натомість основою для здійснення вибору часто стають звички, уподобання та примхи.

EBA Management Development Centre спільно з Сергієм Форкош запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Інтуїція та хаос: як приймати рішення в умовах невизначеності.

Дана лекція запланована на 26 січня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Сергій Форкош, Доктор філософських наук, перекладач. Співзасновник Неоплатонівської академії у Києві, координатор спільних проєктів з Віденським університетом. Автор дослідження: «Обрії культури».

Партнер заходу: STEFES

Цільова аудиторія:

 • Власники та керівники бізнесу;
 • Підприємці та майбутні власники бізнесу;
 • Директори з розвитку.

Питання для обговорення:

 • Що таке підстави для прийняття рішень?
 • Класифікація підстав.
 • Раціональні та ірраціональні підстави.
 • Прийняття рішення як вольовий акт.
 • Роль інтуїції у прийнятті рішень.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Сергій Форкош
Доктор філософських наук, перекладач. Співзасновник Неоплатонівської академії у Києві, координатор спільних проєктів з Віденським університетом. Автор дослідження: «Обрії культури»
Сергій Форкош

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: