fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ефективні інструменти налаштування на продуктивний рік у контексті психології

  • Дата: 18/01/2022
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ефективні інструменти налаштування на продуктивний рік у контексті психології. Дата: 18 січня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Продуктивність, на думку Бенджаміна Гарді - американського організаційного психолога - це життєва позиція успішних людей, якій можна навчитися. Продуктивні люди не потребують зовнішнього підтвердження свого статусу. Справжня продуктивність полягає у об’єктивному оцінюванні своїх реальних можливостей. А також у вмінні, при плануванні чергового карколомного досягнення, не забувати про те, що нагорода має бути вищою за витрачені зусилля. Як вибудовувати свій особистий кодекс успіху, вийти за межі загальноприйнятих кліше, як досягати бажаного? Протягом онлайн-лекції ви отримаєте дієві інструменти управління мотивацією, дізнаєтесь секрети ефективного Self-планування та навчитеся долати психологічні перепони на шляху до власної продуктивності. EBA Management Development Centre спільно з Ларисою Волошиною запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективні інструменти налаштування на продуктивний рік у контексті психології. Спікерка: Лариса Волошина, психоаналітикиня, коуч-тренерка та телеведуча, ключові компетенції: особистий ріст, психологія лідерства, групова динаміка в команді, вибудовування стратегій для досягнення індивідуальних та групових цілей. Цільова аудиторія: керівники проектів, директори напрямків, тім-лідери, координатори, керівники відділів, менеджери з продажу, амбітні працівники. Питання для обговорення: Що впливає на досягнення продуктивності. Як правильно ставити задачі та робити цілі досяжними. Як уникнути основних ментальних та психологічних пасток на шляху до продуктивності. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Лариса Волошина. Психоаналітикиня, коуч-тренерка та телеведуча, ключові компетенції: особистий ріст, психологія лідерства, групова динаміка в команді, вибудовування стратегій для досягнення індивідуальних та групових цілей. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Продуктивність, на думку Бенджаміна Гарді – американського організаційного психолога – це життєва позиція успішних людей, якій можна навчитися. Продуктивні люди не потребують зовнішнього підтвердження свого статусу.

Справжня продуктивність полягає у об’єктивному оцінюванні своїх реальних можливостей. А також у вмінні, при плануванні чергового карколомного досягнення, не забувати про те, що нагорода має бути вищою за витрачені зусилля. Як вибудовувати свій особистий кодекс успіху, вийти за межі загальноприйнятих кліше, як досягати бажаного? Протягом онлайн-лекції ви отримаєте дієві інструменти управління мотивацією, дізнаєтесь секрети ефективного Self-планування та навчитеся долати психологічні перепони на шляху до власної продуктивності.

EBA Management Development Centre спільно з Ларисою Волошиною запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Ефективні інструменти налаштування на продуктивний рік у контексті психології.

Спікерка: Лариса Волошина, психоаналітикиня, коуч-тренерка та телеведуча, ключові компетенції: особистий ріст, психологія лідерства, групова динаміка в команді, вибудовування стратегій для досягнення індивідуальних та групових цілей.

Цільова аудиторія: керівники проектів, директори напрямків, тім-лідери, координатори, керівники відділів, менеджери з продажу, амбітні працівники.

Питання для обговорення:

  • Що впливає на досягнення продуктивності.
  • Як правильно ставити задачі та робити цілі досяжними.
  • Як уникнути основних ментальних та психологічних пасток на шляху до продуктивності.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Лариса Волошина
Психоаналітикиня, коуч-тренерка та телеведуча, ключові компетенції: особистий ріст, психологія лідерства, групова динаміка в команді, вибудовування стратегій для досягнення індивідуальних та групових цілей
Лариса Волошина

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Огляд ринку праці – вибір інструментів для проведення моніторингу та аналізу тенденцій

Запрошуємо вас безкоштовно взяти участь у онлайн-лекції
10 лютого з 11:00 до 12:30

Розуміння змін та тенденцій на ринку праці дають змогу вчасно реагувати на процес залучення кандидатів та утримувати цінних співробітників в організації. На лекції ми розберемо ключові інструменти аналітики ринку праці та зрозуміємо, коли бізнесу дійсно потрібно приділяти час дослідженню та моніторингу ринку, щоб вчасно реагувати на зміни. Детальніше про лекцію

Ваше ім'я
Email для доступу на лекцію

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: