fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Актуальні питання мобілізації під час війни для бізнесу

  • Дата: 28/06/2022 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Актуальні питання мобілізації під час війни для бізнесу. Дата: 28 червня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. В Україні продовжується загальна мобілізація: повістки у військкомат вручають навіть у найнеочікуваніших місцях. Це питання хвилює не тільки цивільних людей, а й бізнес, який може втратити своїх працівників. Навколо мобілізації виникає дуже багато чуток та недостовірної інформації. EBA Management Development Centre спільно з Juscutum запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Актуальні питання мобілізації під час війни для бізнесу Спікер: Станіслав Борис, керівник практики безпеки бізнесу Juscutum. Вже понад 10 років є експертом у сфері захисту бізнесу, протидії рейдерству та злочинів. Питання для обговорення: Хто підлягає мобілізації. Процедура та порядок вручення повістки. План дій в момент вручення повістки, фіксація порушень, комунікація з уповноваженими органами. Нормативне регулювання та реальне застосування законодавства в умовах воєнного стану. Кримінальна та адміністративна відповідальність за ухилення від призиву на військову службу під час мобілізації. Особи, які мають право перетинати кордон та підстави для перетину кордону. Спікери. Станіслав Борис. Керівник практики безпеки бізнесу Juscutum. Вже понад 10 років є експертом у сфері захисту бізнесу, протидії рейдерству та злочинів.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

В Україні продовжується загальна мобілізація: повістки у військкомат вручають навіть у найнеочікуваніших місцях. Це питання хвилює не тільки цивільних людей, а й бізнес, який може втратити своїх працівників. Навколо мобілізації виникає дуже багато чуток та недостовірної інформації.

EBA Management Development Centre спільно з Juscutum запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Актуальні питання мобілізації під час війни для бізнесу

Спікер: Станіслав Борис, керівник практики безпеки бізнесу Juscutum. Вже понад 10 років є експертом у сфері захисту бізнесу, протидії рейдерству та злочинів.

Питання для обговорення:

  • Хто підлягає мобілізації.
  • Процедура та порядок вручення повістки.
  • План дій в момент вручення повістки, фіксація порушень, комунікація з уповноваженими органами.
  • Нормативне регулювання та реальне застосування законодавства в умовах воєнного стану.
  • Кримінальна та адміністративна відповідальність за ухилення від призиву на військову службу під час мобілізації.
  • Особи, які мають право перетинати кордон та підстави для перетину кордону.

Спікери

1 / 1
Станіслав Борис
Керівник практики безпеки бізнесу Juscutum. Вже понад 10 років є експертом у сфері захисту бізнесу, протидії рейдерству та злочинів.
Станіслав Борис

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: