fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-лекція Business Running Club: Здоровий раціон в стилі URBAN

  • Дата: 20/09/2021 (ПН)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-лекція Business Running Club: Здоровий раціон в стилі URBAN. Дата: 20 вересня2021. Час: 11:00 12:00. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Продовжуємо наш тренінг-марафон Business Running Club та запрошуємо вас долучитися до онлайн-лекції «Здоровий раціон в стилі URBAN». Спікер: Ірина Гудим, сертифікований консультант-дієтолог компанії «Смаки Життя», яка є розробником фітнес-меню для ресторанів і служб доставки здорового харчування. Ірина спеціалізується на сфері правильного харчування вже понад 11 років та регулярно публікується в таких виданнях як Izum.ua, Tochka.net, Businessviews, Meetfitness. Разом ми зможемо збалансувати наші харчові вподобання з таким новим захопленням, як біг, щоб досягти потрібних результатів. Питання для обговорення: Де брати мотивацію для здорового харчування? Яка формула інтеграції правильного харчування в ритм життя бігуна? Сучасні міфи інтервального голодування, кето дієти, марафонів без солодкого Чому ваш раціон має значення? І яким смаколикам можна сказати «Так»? Піраміда харчування: що це таке та з чим це їдять? Як не стати заручником ЗСЖ? Буде цікаво та системно – налаштуємо вас на турботу про своє тіло та дух! Цільова аудиторія: будь-хто, хто прагне покращити свій стан здоров’я, цікавиться сучасними тенденціями здорового харчування і, можливо, ще не вирішив, з чого почати та як це зв’язати зі спортом, щоб отримати бажаних результатів. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Зареєструватися». Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Щоб зареєструватися на наша наступну онлайн-лекцію «Опорно-руховий апарат – фундамент для ефективного бігу», котра відбудеться 27 вересня, клікайте на посилання. Головний партнер Спікери. Ірина Гудим. Дієтолог в компанії Fizmat, LiveLove. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бабич. E-mail [email protected] Контактний телефон. (044) 496-06-01.

Продовжуємо наш тренінг-марафон Business Running Club та запрошуємо вас долучитися до онлайн-лекції «Здоровий раціон в стилі URBAN».

Спікер: Ірина Гудим, сертифікований консультант-дієтолог компанії «Смаки Життя», яка є розробником фітнес-меню для ресторанів і служб доставки здорового харчування. Ірина спеціалізується на сфері правильного харчування вже понад 11 років та регулярно публікується в таких виданнях як Izum.ua, Tochka.net, Businessviews, Meetfitness.

Разом ми зможемо збалансувати наші харчові вподобання з таким новим захопленням, як біг, щоб досягти потрібних результатів.

Питання для обговорення:

  • Де брати мотивацію для здорового харчування?
  • Яка формула інтеграції правильного харчування в ритм життя бігуна?
  • Сучасні міфи інтервального голодування, кето дієти, марафонів без солодкого
  • Чому ваш раціон має значення? І яким смаколикам можна сказати «Так»?
  • Піраміда харчування: що це таке та з чим це їдять?
  • Як не стати заручником ЗСЖ?

Буде цікаво та системно – налаштуємо вас на турботу про своє тіло та дух!

Цільова аудиторія: будь-хто, хто прагне покращити свій стан здоров’я, цікавиться сучасними тенденціями здорового харчування і, можливо, ще не вирішив, з чого почати та як це зв’язати зі спортом, щоб отримати бажаних результатів.

Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Зареєструватися». Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Щоб зареєструватися на наша наступну онлайн-лекцію «Опорно-руховий апарат – фундамент для ефективного бігу», котра відбудеться 27 вересня, клікайте на посилання.

Головний партнер

Спікери

1 / 1
Ірина Гудим
Дієтолог в компанії Fizmat, LiveLove
Ірина Гудим

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бабич

Зв'язатись
(044) 496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: