fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-лекція Business Running Club: Опорно-руховий апарат – фундамент для ефективного бігу

  • Дата: 27/09/2021 (ПН)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-лекція Business Running Club: Опорно-руховий апарат – фундамент для ефективного бігу. Дата: 27 вересня2021. Час: 11:00 12:00. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Ми продовжуємо рухатися вперед нашим марафоном спортивних лекцій в рамках проєкту Business Running Club. Цього разу Європейська Бізнес Асоціація разом з Creative States запрошують вас долучитися до лекції «Опорно-руховий апарат – фундамент для ефективного бігу». Іноді кожен з нас уявляє, як біг надає крила та свободу та як легко і граційно ми фінішуємо під час якогось забігу. Однак часто бажане відрізняється від реальності. Тому пропонуємо детальніше поговорити, як же пройти/пробігти свій шлях до спортивного майбутнього. Спікер: Сергій Билим, магістр у сфері фізичного виховання і спорту, персональний тренер Фітнес студії  «Фактура» вже понад 8 років, сертифікований спеціаліст у напрямках: TRX Functional  training, Multitaping, Mobility&Stability, Реабілітації. Фінішер 5 марафонів. Питання для обговорення: Чому просто бігати не ефективно та чому бігати може бути непросто Як бігати і не отримати бажаний результат – антиправила Природа бігового паттерна Силові та функціональні вправи як інвестиція в здоровя свого організму Рекомендації зайвими не бувають – на старт, увага, руш! Ми з нетерпінням чекаємо на нашу зустріч. Приєднуйтесь, буде драйвово, по суті і навіть з практичними завданнями. Цільова аудиторія: будь-хто, хто прагне покращити свій стан здоров’я та відкрити нові корисні звички. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Зареєструватися». Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Головний партнер Спікери. Сергій Билим. Магістр у сфері фізичного виховання і спорту, персональний тренер Фітнес студії  «Фактура» вже понад 8 років, сертифікований спеціаліст у напрямках: TRX Functional  training, Multitaping, Mobility&Stability, Реабілітації. Фінішер 5 марафонів. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Бабич. E-mail [email protected] Контактний телефон. (044) 496-06-01.

Ми продовжуємо рухатися вперед нашим марафоном спортивних лекцій в рамках проєкту Business Running Club. Цього разу Європейська Бізнес Асоціація разом з Creative States запрошують вас долучитися до лекції «Опорно-руховий апарат – фундамент для ефективного бігу».

Іноді кожен з нас уявляє, як біг надає крила та свободу та як легко і граційно ми фінішуємо під час якогось забігу. Однак часто бажане відрізняється від реальності. Тому пропонуємо детальніше поговорити, як же пройти/пробігти свій шлях до спортивного майбутнього.

Спікер: Сергій Билим, магістр у сфері фізичного виховання і спорту, персональний тренер Фітнес студії  «Фактура» вже понад 8 років, сертифікований спеціаліст у напрямках: TRX Functional  training, Multitaping, Mobility&Stability, Реабілітації. Фінішер 5 марафонів.

Питання для обговорення:

  • Чому просто бігати не ефективно та чому бігати може бути непросто
  • Як бігати і не отримати бажаний результат – антиправила
  • Природа бігового паттерна
  • Силові та функціональні вправи як інвестиція в здоров’я свого організму
  • Рекомендації зайвими не бувають – на старт, увага, руш!

Ми з нетерпінням чекаємо на нашу зустріч. Приєднуйтесь, буде драйвово, по суті і навіть з практичними завданнями.

Цільова аудиторія: будь-хто, хто прагне покращити свій стан здоров’я та відкрити нові корисні звички.

Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Зареєструватися». Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Головний партнер

Спікери

1 / 1
Сергій Билим
Магістр у сфері фізичного виховання і спорту, персональний тренер Фітнес студії  «Фактура» вже понад 8 років, сертифікований спеціаліст у напрямках: TRX Functional  training, Multitaping, Mobility&Stability, Реабілітації. Фінішер 5 марафонів
Сергій Билим

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Бабич

Зв'язатись
(044) 496-06-01
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: