fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна online-лекція: Ваш мозок та криза: як адаптуватися та розвиватися у складні часи

Особиста ефективність
  • Дата: 29/03/2022 (ВТ)
  • Мова: англійська (з перекладом на українську)
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Міжнародна online-лекція: Ваш мозок та криза: як адаптуватися та розвиватися у складні часи. Дата: 29 березня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: англійська (з перекладом на українську). Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Як Ви справляєтеся з кризою? Чи формуєте нові звички? Чи дозволяють Ваші емоції допомагати іншим? Як Ви підтримуєте стосунки? Наш мозок здатний боротися з сучасною кризою. Проте, на жаль, більшість людей не знають, як активувати важливі розумові процеси, такі як сила волі, життєстійкість та емпатія, щоб безпечно вийти з кризової ситуації. EBA Management Development Centre спільно з д-ром Ніколаосом Дімітріадісом запрошують Вас взяти участь у Міжнародній online-лекції: Ваш мозок та криза: як адаптуватися та розвиватися у складні часи. Дана лекція буде проходити англійською мовою з усним перекладом на українську. Протягом online-лекції д-р Ніколаос Дімітріадіс буде використовувати сучасні наукові дані щодо вивчення мозку та власний десятирічний досвід дослідження мозку більш ніж у 20 країнах світу, практичні приклади та адаптивну модель розвитку мозку зі своєї книги Нейронаука для лідерів (друге видання), щоб продемонструвати прості способи для кращого розуміння впливу та наслідків кризових моментів на мозок. Спікер: д-р Ніколаос Дімітріадіс, відзначений нагородами професіонал у сфері комунікацій, автор книг, викладач та консультант. Ніколаос Дімітріадіс є керівником нейроконсультаційних послуг Optimal HR Group, Афіни (Греція), що пропонує передові дослідження нейромаркетингу та NeuroHR. Виступав на TEDx про нагальні потреби сучасної комунікації, враховуючи особливості мозку, та брав участь у Програмі Нейромаркетингу для упралінців в Гамбурзькій медіа-школі. Питання для обговорення: Як мозок реагує на переривчасті стресові події. Справжнє значення та вплив страху, тривоги та болю. Стратегії мозку для максимальної нейроадаптації. Практичні поради для швидкого покращення. Спікери. Д-р Ніколаос Дімітріадіс. Відзначений нагородами професіонал у сфері комунікацій, автор книг, викладач та консультант. Д-р Ніколаос Дімітріадіс є керівником нейроконсультаційних послуг Optimal HR Group, Афіни (Греція), що пропонує передові дослідження нейромаркетингу та NeuroHR. Виступав на TEDx про нагальні потреби сучасної комунікації, враховуючи особливості мозку, та брав участь у Програмі Нейромаркетингу для упралінців в Гамбурзькій медіа-школі.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Як Ви справляєтеся з кризою? Чи формуєте нові звички? Чи дозволяють Ваші емоції допомагати іншим? Як Ви підтримуєте стосунки?

Наш мозок здатний боротися з сучасною кризою. Проте, на жаль, більшість людей не знають, як активувати важливі розумові процеси, такі як сила волі, життєстійкість та емпатія, щоб безпечно вийти з кризової ситуації.

EBA Management Development Centre спільно з д-ром Ніколаосом Дімітріадісом запрошують Вас взяти участь у Міжнародній online-лекції: Ваш мозок та криза: як адаптуватися та розвиватися у складні часи.

Дана лекція буде проходити англійською мовою з усним перекладом на українську.

Протягом online-лекції д-р Ніколаос Дімітріадіс буде використовувати сучасні наукові дані щодо вивчення мозку та власний десятирічний досвід дослідження мозку більш ніж у 20 країнах світу, практичні приклади та адаптивну модель розвитку мозку зі своєї книги “Нейронаука для лідерів” (друге видання), щоб продемонструвати прості способи для кращого розуміння впливу та наслідків кризових моментів на мозок.

Спікер: д-р Ніколаос Дімітріадіс, відзначений нагородами професіонал у сфері комунікацій, автор книг, викладач та консультант. Ніколаос Дімітріадіс є керівником нейроконсультаційних послуг Optimal HR Group, Афіни (Греція), що пропонує передові дослідження нейромаркетингу та NeuroHR. Виступав на TEDx про нагальні потреби сучасної комунікації, враховуючи особливості мозку, та брав участь у Програмі Нейромаркетингу для упралінців в Гамбурзькій медіа-школі.

Питання для обговорення:

  • Як мозок реагує на переривчасті стресові події.
  • Справжнє значення та вплив страху, тривоги та болю.
  • Стратегії мозку для максимальної нейроадаптації.
  • Практичні поради для швидкого покращення.

Спікери

1 / 1
Д-р Ніколаос Дімітріадіс
Відзначений нагородами професіонал у сфері комунікацій, автор книг, викладач та консультант. Д-р Ніколаос Дімітріадіс є керівником нейроконсультаційних послуг Optimal HR Group, Афіни (Греція), що пропонує передові дослідження нейромаркетингу та NeuroHR. Виступав на TEDx про нагальні потреби сучасної комунікації, враховуючи особливості мозку, та брав участь у Програмі Нейромаркетингу для упралінців в Гамбурзькій медіа-школі.
Д-р Ніколаос Дімітріадіс

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: