fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Співпраця з USAID: Пріоритети та можливості для українського бізнесу

  • Дата: 22/04/2024 (ПН)
  • Мова: англійська без перекладу
  • Час: 09:30 - 12:00
  • Початок реєстраціїо 9:00
Місце проведення:

Центр Києва (буде повідомлено зареєстрованим учасникам)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Співпраця з USAID: Пріоритети та можливості для українського бізнесу. Дата: 22 квітня2024. Час: 09:30 12:00. Мова: англійська без перекладу. Початок реєстрації о 9:00. Місце проведення: Центр Києва (буде повідомлено зареєстрованим учасникам). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас взяти участь у зустрічі, присвяченій можливостям фінансування від USAID для українського бізнесу. Під час зустрічі ви дізнаєтеся про різні програми USAID з фінансування приватного сектору, отримаєте практичні поради щодо подачі заявок та взаємодії з USAID, а також зможете поспілкуватися з представниками агентства. Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. З нетерпінням чекаємо на вас!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 97 979 22 89.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація запрошує вас взяти участь у зустрічі, присвяченій можливостям фінансування від USAID для українського бізнесу. Під час зустрічі ви дізнаєтеся про різні програми USAID з фінансування приватного сектору, отримаєте практичні поради щодо подачі заявок та взаємодії з USAID, а також зможете поспілкуватися з представниками агентства.

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

З нетерпінням чекаємо на вас!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380 97 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: