fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Summer Networking Season

  • Дата: 18/06/2019 (ВТ)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel Kyiv (вул.Ярославів Вал 22)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Summer Networking Season. Дата: 18 червня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel Kyiv (вул.Ярославів Вал 22). Реєстрація закрита! Європейська Бізнес Асоціація рада оголосити про початок літнього  сезону нетворкінгу! Ми будемо раді запросити Вас на наш вечір нетворкінгу, напоїв і частувань у спокійну та витончену атмосферу готелю Radisson Blu Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ). Ця подія стане можливістю для створення та розвитку нових знайомств у спільноті Асоціації. Ми запрошуємо харизматичну Ганну Даневич провести захід і розповісти нам про моду, як суспільне явище і важливу складову культури, про персональний стиль як систему цінностей, про дрес-комунікацію як сучасну альтернативу знеособлюючим дрес-кодам. Приїжджайте, щоб насолодитися вечором і легко отримати нові знайомства 18 червня в стильному готелі Radisson Blu Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ). Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації Ми хотіли б зустрітися з новими людьми, тому ми очікуємо побачити тих же учасників лише один раз протягом двох місяців Мати при собі візитні картки (близько 100 карток) Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть поінформовані про будь-які зміни в розкладі. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 0601.

Реєстрація закрита!

Європейська Бізнес Асоціація рада оголосити про початок літнього  сезону нетворкінгу!

Ми будемо раді запросити Вас на наш вечір нетворкінгу, напоїв і частувань у спокійну та витончену атмосферу готелю Radisson Blu Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ).

Ця подія стане можливістю для створення та розвитку нових знайомств у спільноті Асоціації. Ми запрошуємо харизматичну Ганну Даневич провести захід і розповісти нам про моду, як суспільне явище і важливу складову культури, про персональний стиль як систему цінностей, про дрес-комунікацію як сучасну альтернативу знеособлюючим дрес-кодам.

Приїжджайте, щоб насолодитися вечором і легко отримати нові знайомства 18 червня в стильному готелі Radisson Blu Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ).

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише одного представника від кожної компанії-члена Асоціації
  • Ми хотіли б зустрітися з новими людьми, тому ми очікуємо побачити тих же учасників лише один раз протягом двох місяців
  • Мати при собі візитні картки (близько 100 карток)

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова. Тільки зареєстровані учасники будуть поінформовані про будь-які зміни в розкладі.

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі Вами найближчим часом!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
044 496 0601

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: