fbpx

EBA Networking Evening

  • Дата: 16/06/2021
  • Мова: українська/ російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10)

Збалансоване поєднання офлайн та онлайн – це те, що визначатиме майбутнє ділового спілкування. Тож запрошуємо вас на наступний EBA Networking Evening, де ви зможете на місці познайомитись з цікавими людьми та провести вечір у приємній компанії, і заодно відкривати для себе можливості віртуального нетворкінгу.

Разом з Романом Ляхом, тренером з культури спілкування, ми поговоримо офлайн про особливості онлайн-комунікації для професіоналів, а також у фановій формі відпрацюємо навички з:

  • самопрезентації
  • професійної впевненості та залучення аудиторії
  • small talk на кожен день

Захід відбудеться 16 червня о 19:00 у новому креативному просторі NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10).

У програмі заходу – модеровані нетворкінг раунди, живе спілкування, презентація, розіграш подарунків від партнерів UNIT City та Business Balance Book. На початку заходу кожен учасник отримує бейдж з індивідуальним маршрутом і протягом лекції на вас чекають 4 нетворкінг раунди. Учасники розбиваються на групи за окремими столами і відповідаючи на питання на екрані знайомляться між собою. По завершенні раунду ви переміщуєтесь за маршрутом до іншого столика, аби познайомитись з новою групою людей

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації.
  • Ми не реєструємо тих учасників, які відвідали EBA Networking evening 18 травня, або були зареєстровані та не скасували свою участь до початку заходу.
  • Мати при собі візитки.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (14 червня 17:00).

 

До скорої зустрічі!

Спікери

1 / 1
Роман Лях
Тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People
Роман Лях

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: