fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Networking Evening

  • Дата: 16/06/2021 (СР)
  • Мова: українська/ російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Місце проведення:

NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Networking Evening. Дата: 16 червня2021. Час: 19:00 21:00. Мова: українська/ російська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Місце проведення: NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10). Збалансоване поєднання офлайн та онлайн – це те, що визначатиме майбутнє ділового спілкування. Тож запрошуємо вас на наступний EBA Networking Evening, де ви зможете на місці познайомитись з цікавими людьми та провести вечір у приємній компанії, і заодно відкривати для себе можливості віртуального нетворкінгу. Разом з Романом Ляхом, тренером з культури спілкування, ми поговоримо офлайн про особливості онлайн-комунікації для професіоналів, а також у фановій формі відпрацюємо навички з: самопрезентації професійної впевненості та залучення аудиторії small talk на кожен день Захід відбудеться 16 червня о 19:00 у новому креативному просторі NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10). У програмі заходу – модеровані нетворкінг раунди, живе спілкування, презентація, розіграш подарунків від партнерів UNIT City та Business Balance Book. На початку заходу кожен учасник отримує бейдж з індивідуальним маршрутом і протягом лекції на вас чекають 4 нетворкінг раунди. Учасники розбиваються на групи за окремими столами і відповідаючи на питання на екрані знайомляться між собою. По завершенні раунду ви переміщуєтесь за маршрутом до іншого столика, аби познайомитись з новою групою людей Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації. Ми не реєструємо тих учасників, які відвідали EBA Networking evening 18 травня, або були зареєстровані та не скасували свою участь до початку заходу. Мати при собі візитки. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (14 червня 17:00).   До скорої зустрічі!Спікери. Роман Лях. Тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0672180903.

Збалансоване поєднання офлайн та онлайн – це те, що визначатиме майбутнє ділового спілкування. Тож запрошуємо вас на наступний EBA Networking Evening, де ви зможете на місці познайомитись з цікавими людьми та провести вечір у приємній компанії, і заодно відкривати для себе можливості віртуального нетворкінгу.

Разом з Романом Ляхом, тренером з культури спілкування, ми поговоримо офлайн про особливості онлайн-комунікації для професіоналів, а також у фановій формі відпрацюємо навички з:

  • самопрезентації
  • професійної впевненості та залучення аудиторії
  • small talk на кожен день

Захід відбудеться 16 червня о 19:00 у новому креативному просторі NEST Hub (UNIT City, вул. Дорогожицька, 3, корпус B10).

У програмі заходу – модеровані нетворкінг раунди, живе спілкування, презентація, розіграш подарунків від партнерів UNIT City та Business Balance Book. На початку заходу кожен учасник отримує бейдж з індивідуальним маршрутом і протягом лекції на вас чекають 4 нетворкінг раунди. Учасники розбиваються на групи за окремими столами і відповідаючи на питання на екрані знайомляться між собою. По завершенні раунду ви переміщуєтесь за маршрутом до іншого столика, аби познайомитись з новою групою людей

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації.
  • Ми не реєструємо тих учасників, які відвідали EBA Networking evening 18 травня, або були зареєстровані та не скасували свою участь до початку заходу.
  • Мати при собі візитки.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (14 червня 17:00).

 

До скорої зустрічі!

Спікери

1 / 1
Роман Лях
Тренер з культури спілкування та комунікацій, засновник платформи навчальних програм Real People
Роман Лях

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: