fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Networking Evening

16/ 06/ 2021
    Вже вдруге гостинна локація Nest HUB у UNIT.City приймала EBA Networking evening. Цього разу учасники отримали змогу не тільки познайомитись між собою, а і разом з Романом Ляхом, засновником платформи навчальних програм Real People, розібратись у тонкощах поєднання офлайн та онлайн спілкування.  За легку атмосферу спілкування ми дякуємо нашим партнерам Jack Daniels Tennessee Whiskey, за смаколики і освіжаючі напої Nestlé і Coca-Cola Ukraine, UNIT.City та Баланс Бизнес Букс – за приємні подарунки учасникам.
01/

 

Вже вдруге гостинна локація Nest HUB у UNIT.City приймала EBA Networking evening. Цього разу учасники отримали змогу не тільки познайомитись між собою, а і разом з Романом Ляхом, засновником платформи навчальних програм Real People, розібратись у тонкощах поєднання офлайн та онлайн спілкування.

😍 За легку атмосферу спілкування ми дякуємо нашим партнерам Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, за смаколики і освіжаючі напої Nestlé і Coca-Cola Ukraine, UNIT.City та Баланс Бизнес Букс – за приємні подарунки учасникам.

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: