fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Networking Evening

  • Дата: 09/03/2021
  • Мова: українська/російська без перекладу
  • Час: 19:00 - 20:30
  • Реєстрація починаєтьсяо 18:30
Місце проведення:

Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Networking Evening. Дата: 09 березня2021. Час: 19:00 20:30. Мова: українська/російська без перекладу. Реєстрація починається о 18:30. Місце проведення: Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ). Реєстрація завершена Нарешті до нас повертається EBA Networking Evening – формат живого спілкування, який об’єднує співробітників членських компаній Асоціації! У бізнесі, як і у житті, важко переоцінити роль особистої комунікації. Саме під час відкритого спілкування зароджуються нові ідеї та формуються довгострокові партнерські стосунки. Тому Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас долучитися до нашого нетворкінг заходу, щоб у невимушеній атмосфері знайти нові знайомства, налагодити ділові контакти та просто провести вечір у приємній компанії! Захід відбудеться 9 березня о 19:00 у готелі Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ). Кілька простих правил: Ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації Мати при собі візитки. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (5 березня 17:00).  До скорої зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. 0672180903.

Реєстрація завершена

Нарешті до нас повертається EBA Networking Evening – формат живого спілкування, який об’єднує співробітників членських компаній Асоціації!

У бізнесі, як і у житті, важко переоцінити роль особистої комунікації. Саме під час відкритого спілкування зароджуються нові ідеї та формуються довгострокові партнерські стосунки. Тому Європейська Бізнес Асоціація з радістю запрошує Вас долучитися до нашого нетворкінг заходу, щоб у невимушеній атмосфері знайти нові знайомства, налагодити ділові контакти та просто провести вечір у приємній компанії!

Захід відбудеться 9 березня о 19:00 у готелі Radisson Blu Hotel Kyiv (вул. Ярославів Вал, 22, Київ).

Кілька простих правил:

  • Ми запрошуємо лише одного співробітника від кожної компанії-члена Асоціації
  • Мати при собі візитки.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (5 березня 17:00).

 До скорої зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0672180903

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: