fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Книжковий клуб: Обговорення книги «Різнобарвний Менеджмент» Валерія Пекаря

  • Дата: 12/06/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 17:00 - 19:00
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Online Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Книжковий клуб: Обговорення книги «Різнобарвний Менеджмент» Валерія Пекаря. Дата: 12 червня2024. Час: 17:00 19:00. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Online Zoom. Запрошуємо вас на першу зустріч Книжкового Клубу EBA, де ми обговоримо книгу  українського автора, бізнес-мислителя, підприємця Валерія Пекаря «Різнобарвний Менеджмент. Зареєструватися рекомендовано, якщо ви прочитали мінімум 80% книжки. Про книгу: Різнобарвний Менеджмент має бути настільною для кожного управлінця. Це книга, в якій через призму інтегральної динаміки розкриваються принципи та методи управління. В книзі йдеться про ключові аспекти ефективного лідерства, комунікації та стратегічне мислення, надихаючи читачів до нових досягнень у власному розвитку та розвитку організацій. Ведучі обговорення: Ольга Шапран та Ірина Шевчук. Ольга Шапран, співавторка ініціативи, засновниця Ательє з побудови та реалізації стратегії Strategy Area, консультантка та менторка для команд та управлінців та засновниця найбільшого в Україні книжкового клубу ReadArea Business Literature Club (2017-2020 роки), про який говорять, що «Ви точно знаєте одну людину зі свого оточення хто хоч раз побував на зустрічах ReadArea»7 Ірина Шевчук, Керівниця Центру Професійного Розвитку Європейської Бізнес Асоціації. Не пропустіть цю чудову можливість обмінятися враженнями, аналізувати ключові ідеї та знайти інсайти для вдосконалення своєї управлінської практики. Приєднуйтесь до нашої дискусії та розширюйте свої горизонти разом з Книжковим Клубом EBA! Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Шапран. Засновниця та СЕО Strategy Area - ательє з побудови та реалізації стратегії, консультантка та менторка для команд та управлінців.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

Запрошуємо вас на першу зустріч Книжкового Клубу EBA, де ми обговоримо книгу  українського автора, бізнес-мислителя, підприємця Валерія Пекаря «Різнобарвний Менеджмент”.

Зареєструватися рекомендовано, якщо ви прочитали мінімум 80% книжки.

Про книгу:

“Різнобарвний Менеджмент” має бути настільною для кожного управлінця. Це книга, в якій через призму інтегральної динаміки розкриваються принципи та методи управління. В книзі йдеться про ключові аспекти ефективного лідерства, комунікації та стратегічне мислення, надихаючи читачів до нових досягнень у власному розвитку та розвитку організацій.

Ведучі обговорення: Ольга Шапран та Ірина Шевчук.

  • Ольга Шапран, співавторка ініціативи, засновниця Ательє з побудови та реалізації стратегії Strategy Area, консультантка та менторка для команд та управлінців та засновниця найбільшого в Україні книжкового клубу ReadArea Business Literature Club (2017-2020 роки), про який говорять, що «Ви точно знаєте одну людину зі свого оточення хто хоч раз побував на зустрічах ReadArea»7
  • Ірина Шевчук, Керівниця Центру Професійного Розвитку Європейської Бізнес Асоціації.

Не пропустіть цю чудову можливість обмінятися враженнями, аналізувати ключові ідеї та знайти інсайти для вдосконалення своєї управлінської практики.

Приєднуйтесь до нашої дискусії та розширюйте свої горизонти разом з Книжковим Клубом EBA!

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Шапран
Засновниця та СЕО Strategy Area - ательє з побудови та реалізації стратегії, консультантка та менторка для команд та управлінців.
Ольга Шапран

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: