fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Intellectual Club

  • Дата: 27/05/2019 (ПН)
  • Мова: Українська/російська (без перекладу)
  • Час: 19:00 - 21:00
  • Початок реєстраціїо 18:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Intellectual Club. Дата: 27 травня2019. Час: 19:00 21:00. Мова: Українська/російська (без перекладу). Початок реєстрації о 18:30. Ви уже встигли засумувати за нашими захоплюючими інтелектуальними іграми? Маємо гарні новини для Вас! Ми повертаємося з Вашим улюбленим EBA Intellectual Club! Ми раді запросити Вас на нашу наступну інтелектуальну гру, яка відбудеться 27 травня в ресторані PASHA Turkish Grill (вул. Шота Руставелі, 16а). Продовжуйте перевіряти свої знання та веселитися разом зі своїми колегами та друзями! Цього вечора ви це зможете зробити завдяки елегантній обстановці, дружній атмосфері та захоплюючій конкуренції. Дрес-код: коктейльний. Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (24 травня 14:00). З нетерпінням чекаємо Вас на нашому інтелектуальному змаганні!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. Контактний телефон. 044 496 0601.

Ви уже встигли засумувати за нашими захоплюючими інтелектуальними іграми? Маємо гарні новини для Вас! Ми повертаємося з Вашим улюбленим EBA Intellectual Club!

Ми раді запросити Вас на нашу наступну інтелектуальну гру, яка відбудеться 27 травня в ресторані PASHA Turkish Grill (вул. Шота Руставелі, 16а).

Продовжуйте перевіряти свої знання та веселитися разом зі своїми колегами та друзями! Цього вечора ви це зможете зробити завдяки елегантній обстановці, дружній атмосфері та захоплюючій конкуренції.

Дрес-код: коктейльний.

Кількість учасників обмежена, до участі у заході запрошується по два представника від компанії Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну (24 травня 14:00).

З нетерпінням чекаємо Вас на нашому інтелектуальному змаганні!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

044 496 0601

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: