fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Відкрита лекція: Антиманіпулятор. Вся правда про маніпуляції

  • Дата: 16/07/2019 (ВТ)
  • Мова: російська
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Внесок:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Антиманіпулятор. Вся правда про маніпуляції. Дата: 16 липня2019. Час: 10:00 12:00. Мова: російська. Внесок: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: HUB 4.0, Ярославський провулок, 1/3. Реєстрацію закрито! Маніпуляція - це добре чи погано? Чому у лікарів є маніпуляційна кімната, та що в ній відбувається? Чому ті чи інші маніпуляції з’являлися у Вашому житті і чому вони Вас навчили? Поговоримо, яка структура спілкування стоїть за кожною маніпуляцією, і як її зламати. Хочете більше правди? Давайте розбиратися в першопричинах маніпуляцій. Команда EBA Management Development Centre спільно з WinWinCars запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Антиманіпулятор. Вся правда про маніпуляції. Результат: топ-10 прийомів проти маніпуляцій, які Ви зможете використовувати в бізнесі, вдома, з партнерами, і навіть з дітьми. Спікер: Олександр Рождественський, засновник компанії WinWinCars, 15 років підприємницької практики, архітектор за фахом, здобув МВА в США, в 27 років побудував бізнес у 100 млн доларів обігу, подолав банкрутство, реалізував 5 успішних проектів в таких сферах, як будівництво, продаж авто і логістика, спортивні заходи, реклама. Основний партнер: WinWinCars. Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: всі зацікавлені в якісній ефективній комунікації і побудові стосунків, що базуються на довірі. Питання для обговорення: Суть і принципи маніпуляції. Топ-10 прийомів маніпуляції. Формула емоційної довіри. Принцип доповнення в переговорах. Антиманіпулятор: як побудувати чесні стосунки назавжди. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Рождественський. засновник компанії WinWinCars, 15 років підприємницької практики, архітектор за фахом, здобув МВА в США, в 27 років побудував бізнес у 100 млн доларів обігу, подолав банкрутство, реалізував 5 успішних проектів в таких сферах, як будівництво, продаж авто і логістика, спортивні заходи, реклама.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Маніпуляція – це добре чи погано? Чому у лікарів є маніпуляційна кімната, та що в ній відбувається? Чому ті чи інші маніпуляції з’являлися у Вашому житті і чому вони Вас навчили? Поговоримо, яка структура спілкування стоїть за кожною маніпуляцією, і як її зламати. Хочете більше правди? Давайте розбиратися в першопричинах маніпуляцій.

Команда EBA Management Development Centre спільно з WinWinCars запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Антиманіпулятор. Вся правда про маніпуляції.

Результат: топ-10 прийомів проти маніпуляцій, які Ви зможете використовувати в бізнесі, вдома, з партнерами, і навіть з дітьми.

Спікер: Олександр Рождественський, засновник компанії WinWinCars, 15 років підприємницької практики, архітектор за фахом, здобув МВА в США, в 27 років побудував бізнес у 100 млн доларів обігу, подолав банкрутство, реалізував 5 успішних проектів в таких сферах, як будівництво, продаж авто і логістика, спортивні заходи, реклама.

Основний партнер: WinWinCars.

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: всі зацікавлені в якісній ефективній комунікації і побудові стосунків, що базуються на довірі.

Питання для обговорення:

  • Суть і принципи маніпуляції.
  • Топ-10 прийомів маніпуляції.
  • Формула емоційної довіри.
  • Принцип доповнення в переговорах.
  • Антиманіпулятор: як побудувати чесні стосунки назавжди.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександр Рождественський
засновник компанії WinWinCars, 15 років підприємницької практики, архітектор за фахом, здобув МВА в США, в 27 років побудував бізнес у 100 млн доларів обігу, подолав банкрутство, реалізував 5 успішних проектів в таких сферах, як будівництво, продаж авто і логістика, спортивні заходи, реклама.
Олександр Рождественський

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: