fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

Відкрита лекція: Антиманіпулятор. Вся правда про маніпуляції

  • Date: 16/07/2019 (TUE)
  • Language: Russian
  • Time: 10:00 - 12:00
  • Fee:free of charge for EBA members
Place:

HUB 4.0 (1/3 Yaroslavskyi Lane)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Відкрита лекція: Антиманіпулятор. Вся правда про маніпуляції. Date: 16 July2019. Time: 10:00 12:00. Language: Russian. Fee: free of charge for EBA members. Place: HUB 4.0 (1/3 Yaroslavskyi Lane). Реєстрацію закрито! Маніпуляція - це добре чи погано? Чому у лікарів є маніпуляційна кімната, та що в ній відбувається? Чому ті чи інші маніпуляції з’являлися у Вашому житті і чому вони Вас навчили? Поговоримо, яка структура спілкування стоїть за кожною маніпуляцією, і як її зламати. Хочете більше правди? Давайте розбиратися в першопричинах маніпуляцій. Команда EBA Management Development Centre спільно з WinWinCars запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Антиманіпулятор. Вся правда про маніпуляції. Результат: топ-10 прийомів проти маніпуляцій, які Ви зможете використовувати в бізнесі, вдома, з партнерами, і навіть з дітьми. Спікер: Олександр Рождественський, засновник компанії WinWinCars, 15 років підприємницької практики, архітектор за фахом, здобув МВА в США, в 27 років побудував бізнес у 100 млн доларів обігу, подолав банкрутство, реалізував 5 успішних проектів в таких сферах, як будівництво, продаж авто і логістика, спортивні заходи, реклама. Основний партнер: WinWinCars. Партнери заходу: HUB 4.0, Coca-Cola Ukraine, 2Amovers Цільова аудиторія: всі зацікавлені в якісній ефективній комунікації і побудові стосунків, що базуються на довірі. Питання для обговорення: Суть і принципи маніпуляції. Топ-10 прийомів маніпуляції. Формула емоційної довіри. Принцип доповнення в переговорах. Антиманіпулятор: як побудувати чесні стосунки назавжди. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Speakers. Olexandr Rozhdestvenskyi. WinWinCars founder, 15 years of business practice, architect by the specialty, earned MBA in United States, built a business with 100 million dollars circulation at the age of 27, overcame bankruptcy, implemented 5 successful projects in construction, auto sales and logistics, sports events, advertising spheres.. You can send a question to:. Contact person:. Anna Vashchenko. E-mail [email protected]. Contact Phone. 044 496 06 01.

Реєстрацію закрито!

Маніпуляція – це добре чи погано? Чому у лікарів є маніпуляційна кімната, та що в ній відбувається? Чому ті чи інші маніпуляції з’являлися у Вашому житті і чому вони Вас навчили? Поговоримо, яка структура спілкування стоїть за кожною маніпуляцією, і як її зламати. Хочете більше правди? Давайте розбиратися в першопричинах маніпуляцій.

Команда EBA Management Development Centre спільно з WinWinCars запрошують Вас взяти участь у Відкритій лекції: Антиманіпулятор. Вся правда про маніпуляції.

Результат: топ-10 прийомів проти маніпуляцій, які Ви зможете використовувати в бізнесі, вдома, з партнерами, і навіть з дітьми.

Спікер: Олександр Рождественський, засновник компанії WinWinCars, 15 років підприємницької практики, архітектор за фахом, здобув МВА в США, в 27 років побудував бізнес у 100 млн доларів обігу, подолав банкрутство, реалізував 5 успішних проектів в таких сферах, як будівництво, продаж авто і логістика, спортивні заходи, реклама.

Основний партнер: WinWinCars.

Партнери заходу: HUB 4.0Coca-Cola Ukraine2Amovers

Цільова аудиторія: всі зацікавлені в якісній ефективній комунікації і побудові стосунків, що базуються на довірі.

Питання для обговорення:

  • Суть і принципи маніпуляції.
  • Топ-10 прийомів маніпуляції.
  • Формула емоційної довіри.
  • Принцип доповнення в переговорах.
  • Антиманіпулятор: як побудувати чесні стосунки назавжди.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Speakers

1 / 1
Olexandr Rozhdestvenskyi
WinWinCars founder, 15 years of business practice, architect by the specialty, earned MBA in United States, built a business with 100 million dollars circulation at the age of 27, overcame bankruptcy, implemented 5 successful projects in construction, auto sales and logistics, sports events, advertising spheres.
Olexandr Rozhdestvenskyi

You can send a question to:

Contact person:

Anna Vashchenko

Contact
044 496 06 01

Partners

Registration
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register If your company is already a member of the EBA and you have a personal cabinet / or want to create it, please follow the link.
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: