fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Європейська Бізнес Асоціація виступає проти законопроекту №7484

17/ 01/ 2018
  Європейська Бізнес Асоціація звернулася до народних депутатів України з проханням не допустити прийняття проекту Закону №7484, яким пропонується повернути тіньові схеми ввозу товарів без сплати податків та митних зборів. Наприкінці минулого року компанії-члени Асоціація вітали зміни до Податкового кодексу України, які запровадили додаткові умови для користування податковими привілеями. А саме, для імпорту товарів фізичною особою на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків при перетині кордону залізницею або на автомобілі необхідно (1) перебувати за кордоном не менше ніж 24 години та (2) виїжджати за кордон не частіше одного разу на три дні. Компанії-члени Асоціації вважають, що такі вимоги ліквідують юридичні прогалини, які дозволяють недобросовісним підприємцям ввозити в Україну товари без сплати податків та митних зборів. За інформацією експертів Асоціації, такі підприємці декларують ввезення товарів для особистого користування, але насправді ці товари пізніше реалізуються в Україні з комерційною метою. Вищенаведена норма сприятиме відмежуванню недобросовісних підприємців від людей, що купують товари для власного вжитку. Саме тому Асоціація виступає проти прийняття проекту Закону №7484, який передбачає виключення вимоги щодо перебування за кордоном не менше ніж 24 години як передумови для ввезення товарів на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків та звертається до народних депутатів з проханням не підтримувати даний проект Закону. Вважаємо, що його прийняття може негативно вплинути на боротьбу з незаконним імпортом та ухиленням від сплати податків. Деталі та додаткова експертиза > pr@eba.com.ua.

Європейська Бізнес Асоціація звернулася до народних депутатів України з проханням не допустити прийняття проекту Закону №7484, яким пропонується повернути тіньові схеми ввозу товарів без сплати податків та митних зборів.

Наприкінці минулого року компанії-члени Асоціація вітали зміни до Податкового кодексу України, які запровадили додаткові умови для користування податковими привілеями. А саме, для імпорту товарів фізичною особою на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків при перетині кордону залізницею або на автомобілі необхідно (1) перебувати за кордоном не менше ніж 24 години та (2) виїжджати за кордон не частіше одного разу на три дні.

Компанії-члени Асоціації вважають, що такі вимоги ліквідують юридичні прогалини, які дозволяють недобросовісним підприємцям ввозити в Україну товари без сплати податків та митних зборів. За інформацією експертів Асоціації, такі підприємці декларують ввезення товарів для особистого користування, але насправді ці товари пізніше реалізуються в Україні з комерційною метою. Вищенаведена норма сприятиме відмежуванню недобросовісних підприємців від людей, що купують товари для власного вжитку.

Саме тому Асоціація виступає проти прийняття проекту Закону №7484, який передбачає виключення вимоги щодо перебування за кордоном не менше ніж 24 години як передумови для ввезення товарів на суму до 500 євро без сплати митних зборів та податків та звертається до народних депутатів з проханням не підтримувати даний проект Закону. Вважаємо, що його прийняття може негативно вплинути на боротьбу з незаконним імпортом та ухиленням від сплати податків.

Деталі та додаткова експертиза > pr@eba.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: