fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

СОС Дитячі Містечка Україна

Company awards:
PublisherHero

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

СОС Дитячі Містечка Україна – недержавна благодійна організація, яка вже понад 17 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім’ям, що опинились у складних життєвих обставинах. За цей час більше 85 000 дітей та дорослих в Київській та Луганській областях отримали підтримку від фонду.

Наш фонд є частиною міжнародною федерації СОС Кіндердорф, яка представлена у 136 країнах світу та має 72-річний досвід роботи з дітьми, позбавленими батьківського піклування, та родинами у кризі.

Місія організації – допомогти кожній дитині рости у люблячій родині.

Головна особливість роботи – комплексний підхід до проблеми сирітства. Ми працюємо не лише з наслідками, а й над профілактикою, в першу чергу націлені на збереження родини та налагодження в ній здорової атмосфери. Для цього надаємо вразливим сім’ям із дітьми як матеріальну допомогу (продуктові набори, засоби гігієни, ліки), так і фахову нематеріальну підтримку (консультації психологів, педагогів, логопедів, оплату професійних курсів, ін.).

Якщо зберегти рідну родину не вдається, допомагаємо забезпечити виховання дитини у безпечному та турботливому сімейному середовищі – прийомні родини, патронатні та опікунські сім’ї, сприяння усиновленню.

СОС Дитячі Містечка Україна надає допомогу на безоплатній основі, за рахунок благодійних внесків. Щорічно організація звітує про цільове використання коштів та проходить зовнішній аудит.

news and articles

Please note!
Collaboration of companies with shared values is main goal of this project.
We will receive your message and, in two work days, we will redirect it to a company's employee whom it can be as useful as possible.
Your company has 10 opportunities per year to get acquainted with other companies. If you want to increase this amount, please contact us
Please note, that according to EBA Code of Conduct it is prohibited to perform on the EBA platform any coordinated actions, which may limit the competition between the EBA Members.
Write us in case of additional questions and suggestions.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: