fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

PR & Marketing Committee: Trends in marketing and communications in 2022

  • Date: 26/01/2022
  • Language: Ukrainian/Russian without translation
  • Time: 17:00 - 20:00
Place:

MacPaw Space (БЦ «Торонто» вул. Велика Васильківська, 100).

Google Apple Outlook Telegram Bot
  PR & Marketing Committee: Trends in marketing and communications in 2022. Date: 26 January2022. Time: 17:00 20:00. Language: Ukrainian/Russian without translation. Place: MacPaw Space (БЦ «Торонто» вул. Велика Васильківська, 100).. Колеги, вітаємо! Запрошуємо вас на першу зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій у 2022 році, під час якої ми презентуємо результати першого опитування PR та маркетинг фахівців членських компаній Асоціації щодо пріоритетів у роботі, актуальних інструментів, бюджетів та команди, трендів, змін та викликів, а також обговоримо комунікаційні та маркетингові тренди нового року. Зустріч відбудеться 26 січня о 17:00 у новому креативному просторі Києва від компанії MacPaw — у MacPaw Space  (БЦ «Торонто» вул. Велика Васильківська, 100). Програма заходу: 16:30 – 17:00 – реєстрація та welcome drink 16:45 – 17:00 ‒ екскурсія MacPaw Space 17:00 – 18:00 ‒ дискусійна панель «Тренди комунікацій та маркетингу 2022», презентація результатів опитування PR та маркетинг фахівців 18:00 – 20:00 ‒ нетворкінг, нетворкінг, легкий фуршет та станція десертів від La Famiglia Catering Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче: сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини* негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години) довідка про одужання від COVID-19 Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія. *Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування. Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу. Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо на вас! Головний партнер Локація-партнер Партнери       Speakers. Ярослава Гресь. співзасновниця комунікаційної агенції Gres Todorchuk. Анна Захараш. директорка з корпоративних комунікацій «Київстар». Марина Соловйова. експертка зі сталих комунікацій. Валерія Толочина. Chief Marketing Officer MEGOGO. You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail iryna.chuiko@eba.com.ua. Contact Phone. +380936553922.

Колеги, вітаємо!

Запрошуємо вас на першу зустріч Комітету з маркетингу та комунікацій у 2022 році, під час якої ми презентуємо результати першого опитування PR та маркетинг фахівців членських компаній Асоціації щодо пріоритетів у роботі, актуальних інструментів, бюджетів та команди, трендів, змін та викликів, а також обговоримо комунікаційні та маркетингові тренди нового року.

Зустріч відбудеться 26 січня о 17:00 у новому креативному просторі Києва від компанії MacPaw — у MacPaw Space  (БЦ «Торонто» вул. Велика Васильківська, 100).

Програма заходу:

16:30 – 17:00 – реєстрація та welcome drink

16:45 – 17:00 ‒ екскурсія MacPaw Space

17:00 – 18:00 ‒ дискусійна панель «Тренди комунікацій та маркетингу 2022», презентація результатів опитування PR та маркетинг фахівців

18:00 – 20:00 ‒ нетворкінг, нетворкінг, легкий фуршет та станція десертів від La Famiglia Catering

Важливо! Ми можемо дозволити вашу участь у заході лише за наявності одного із документів нижче:

  • сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 щонайменше однією дозою вакцини*
  • негативний результат ПЛР/антиген-тесту (зроблений не більш як за 72 години)
  • довідка про одужання від COVID-19

Наявність цих документів буде перевірятися при вході на локацію. Приймаються міжнародні, внутрішні, іноземні сертифікати, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, у паперовій чи цифровій формі в мобільному додатку Дія.

*Вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.

Усі учасники заходу зобов’язуються дотримуватись санітарних правил, пройти температурний скринінг, дотримуватися маскового режиму та правил соціального дистанціювання. У разі порушення цих вимог, учаснику може бути відмовлено у відвідуванні заходу.

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо на вас!

Головний партнер

Локація-партнер

Партнери

   

  

Speakers

1 / 4
Ярослава Гресь
співзасновниця комунікаційної агенції Gres Todorchuk
Анна Захараш
директорка з корпоративних комунікацій «Київстар»
Марина Соловйова
експертка зі сталих комунікацій
Валерія Толочина
Chief Marketing Officer MEGOGO
Ярослава Гресь
Анна Захараш
Марина Соловйова
Валерія Толочина

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
+380936553922
Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: