fbpx
Size of letters 1x
Site color
Image
Additionally
Line height
Letter spacing
Font
Embedded items (videos, maps, etc.)
 

EBA How It Works: Fest Edition

  • Date: 09/10/2018 (TUE)
  • Time: 14:00 - 17:00
Place:

Клуб Atlas, вул. Січових Стрільців, 37-41

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA How It Works: Fest Edition. Date: 09 October2018. Time: 14:00 17:00. Place: Клуб Atlas, вул. Січових Стрільців, 37-41. Літо, як завжди, минуло дуже швидко, але залишило нам безліч приємних спогадів. В тому числі, й музичних! Пропонуємо вам унікальну можливість поспілкуватися та задати усі питання організаторам найгучніших музичних подій літа 2018! Отже, до нас у гості завітають: Дмитро Сидоренко - Atlas Weekend Наталія Горбачевська - Leopolis Jazz Fest Микола Ісидоров - UPark Festival З перших вуст безпосередньо від людей, які знають все про найкрутіші фести, дізнаємося, що участь у музичних фестивалях може дати вашому бізнесу, як інтегруватися і створювати круті колаборації та як брендам працювати з гостями фестивалів. А ще запитаємо у наших спікерів, як це взагалі – організувати подію на сотні тисяч відвідувачів та зацікавити різновікову аудиторію. План наступний! Клуб Аtlas: 14.00-16.00 – виступи спікерів, Q&A Переміщаємося у Barbara Bar: 16.00-16.30 – огляд найяскравіших міжнародних фестивалів від Влада Фісуна, питання 16.30-17.00 - неформальне спілкування Дякуємо особисто Дмитру Сидоренко за гостинно надані локації для проведення зустрічі Комітету! Попередня реєстрація на захід є обов’язковою. До зустрічі на події!Speakers. Дмитро Сидоренко. Atlas Weekend. Наталія Горбачевська. Leopolis Jazz Fest. Микола Ісидоров. UPark Festival. Влад Фісун. DJ, Fest expert. You can send a question to:. Contact person:. Iryna Chuiko. E-mail [email protected]. Contact Phone. 044 496 06 01.

Літо, як завжди, минуло дуже швидко, але залишило нам безліч приємних спогадів. В тому числі, й музичних! Пропонуємо вам унікальну можливість поспілкуватися та задати усі питання організаторам найгучніших музичних подій літа 2018!

Отже, до нас у гості завітають:

  • Дмитро Сидоренко – Atlas Weekend
  • Наталія Горбачевська – Leopolis Jazz Fest
  • Микола Ісидоров – UPark Festival

З перших вуст безпосередньо від людей, які знають все про найкрутіші фести, дізнаємося, що участь у музичних фестивалях може дати вашому бізнесу, як інтегруватися і створювати круті колаборації та як брендам працювати з гостями фестивалів. А ще запитаємо у наших спікерів, як це взагалі – організувати подію на сотні тисяч відвідувачів та зацікавити різновікову аудиторію.

План наступний!

Клуб Аtlas:
14.00-16.00 – виступи спікерів, Q&A

Переміщаємося у Barbara Bar:

16.00-16.30 – огляд найяскравіших міжнародних фестивалів від Влада Фісуна, питання
16.30-17.00 – неформальне спілкування

Дякуємо особисто Дмитру Сидоренко за гостинно надані локації для проведення зустрічі Комітету!

Попередня реєстрація на захід є обов’язковою.

До зустрічі на події!

Speakers

1 / 4
Дмитро Сидоренко
Atlas Weekend
Наталія Горбачевська
Leopolis Jazz Fest
Микола Ісидоров
UPark Festival
Влад Фісун
DJ, Fest expert
Дмитро Сидоренко
Наталія Горбачевська
Микола Ісидоров
Влад Фісун

You can send a question to:

Contact person:

Iryna Chuiko

Contact
044 496 06 01

Partners

Register
First Name (ua)
Last Name (ua)
Job Title (ua)
First Name (en)
Last Name (en)
Job Title (en)
Contact Phone
Register
Close - 0
Register
Close

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: