fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ель Гаучо» відроджує вівчарство за європейськими стандартами

03/ 08/ 2020
  Науково-виробниче агропромислове підприємство «Ель Гаучо» знаходиться на Тернопільщині. Вже більше 10 років ми займаємося рослинництвом: вирощуємо сорти та гібриди актуальних культур для цього регіону. З кожним роком фермерське господарство розвивається в галузі рослинництва, робить акцент на інтенсивність технології з дотриманням максимальних врожаїв. Європейський досвід і мрія про відродження вівчарства в Україні стали ключовими у виборі нової галузі господарства. Для розведення обрали вівців породи Мериноландшаф, яких привезли з Австрії. Ці тварини добре пристосовуються до різних кліматичних умов, проте для формування здорового організму їм потрібен комфорт. Тому ми збудували з екологічно чистих матеріалів дві сучасні ферми. Просторі стайні, достатньо кисню для дихання та світла, постійний доступ до їжі – усе задля комфорту тварин! А отже – гарні умови для формування племінного генетичного матеріалу! Вівці породи Мериноландшаф вважаються тонкорунними. З їхньої вовни виготовляють пледи та ковдри, нитки для пошиття одягу тощо. Адже вовна мериносів тонша за інші види вовни, у 3 рази м’якша за натуральний шовк і в 5 разів еластичніша за бавовну. Вівці породи Мериноландшаф не вибагливі до їжі, але для їхнього росту, виражених м’ясистих форм, міцної конституції тіла та високої продуктивності потрібне збалансоване харчування. Тому для сінажу в «Ель Гаучо» ми висіваємо лише спеціально підібрані трави, а для підвищення імунітету тваринам даємо концентрований корм та вітамінні мікро- й макродобавки, привезені з Австрії. Вони не містять шкідливих речовин, стимуляторів росту та гормонів. Саме тому м’ясо овець «Ель Гаучо» можна вживати будь-яким віковим групам, воно добре засвоюється і вважається гіпоалергенним. На сьогодні фермерське господарство працює як з оптовими покупцями, так і реалізує продукцію вроздріб. Відео про нашу ферму https://youtu.be/DsQ2_lBPeJo За детальною інформацію з питань придбання свіжої ягнятини, яка доставляється рефрижератором до Вашого під’їзду, звертайтеся в телеграм-канал @t.me/lamb_ElGaucho Для отримання комерційної пропозиції з будь-якого напрямку «Ель Гаучо» (виведення генетичного матеріалу, замовлення м’яса чи для придбання вовни) звертайтеся: тел. +38 (067) 401-49-48 e-mail: m.volchenko@agrosem.ua Контактна особа – Михайло Волченко

Науково-виробниче агропромислове підприємство «Ель Гаучо» знаходиться на Тернопільщині. Вже більше 10 років ми займаємося рослинництвом: вирощуємо сорти та гібриди актуальних культур для цього регіону.

З кожним роком фермерське господарство розвивається в галузі рослинництва, робить акцент на інтенсивність технології з дотриманням максимальних врожаїв.

Європейський досвід і мрія про відродження вівчарства в Україні стали ключовими у виборі нової галузі господарства. Для розведення обрали вівців породи Мериноландшаф, яких привезли з Австрії.

Ці тварини добре пристосовуються до різних кліматичних умов, проте для формування здорового організму їм потрібен комфорт. Тому ми збудували з екологічно чистих матеріалів дві сучасні ферми. Просторі стайні, достатньо кисню для дихання та світла, постійний доступ до їжі – усе задля комфорту тварин! А отже – гарні умови для формування племінного генетичного матеріалу!

Вівці породи Мериноландшаф вважаються тонкорунними. З їхньої вовни виготовляють пледи та ковдри, нитки для пошиття одягу тощо. Адже вовна мериносів тонша за інші види вовни, у 3 рази м’якша за натуральний шовк і в 5 разів еластичніша за бавовну.

Вівці породи Мериноландшаф не вибагливі до їжі, але для їхнього росту, виражених м’ясистих форм, міцної конституції тіла та високої продуктивності потрібне збалансоване харчування. Тому для сінажу в «Ель Гаучо» ми висіваємо лише спеціально підібрані трави, а для підвищення імунітету тваринам даємо концентрований корм та вітамінні мікро- й макродобавки, привезені з Австрії. Вони не містять шкідливих речовин, стимуляторів росту та гормонів.

Саме тому м’ясо овець «Ель Гаучо» можна вживати будь-яким віковим групам, воно добре засвоюється і вважається гіпоалергенним.

На сьогодні фермерське господарство працює як з оптовими покупцями, так і реалізує продукцію вроздріб.

Відео про нашу ферму

За детальною інформацію з питань придбання свіжої ягнятини, яка доставляється рефрижератором до Вашого під’їзду, звертайтеся в телеграм-канал @t.me/lamb_ElGaucho

Для отримання комерційної пропозиції з будь-якого напрямку «Ель Гаучо» (виведення генетичного матеріалу, замовлення м’яса чи для придбання вовни) звертайтеся:

тел. +38 (067) 401-49-48

e-mail: m.volchenko@agrosem.ua

Контактна особа – Михайло Волченко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: