fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АГРОСЕМ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Агросем — провідний дистриб’ютор на агроринку України, експерт з комплексних аграрних рішень.

Компанія заснована у 2007 році. Протягом більш ніж 14 років закріплювала свої позиції на ринку України.

Агросем представлений майже у всіх регіонах України та має регіональні представництва в: Києві, Хмельницькому, Луцьку, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Одесі, Дніпрі, Полтаві, Кропивницькому.

Є офіційним дистриб’ютором сільськогосподарської техніки провідних виробників: John Deere, Vaderstad, Sulky, Geringhoff, Zurn, Gregoire Besson, Kramer, Lindsay, Fast та сівалки точного висіву Monosem.

Пропонує якісне насіння сільськогосподарських культур від провідних насіннєвих брендів: KWS, MAS Seeds, Lidea, BREVANT Seeds.
Має у своєму портфоліо високоякісні мінеральні добрива компаній Yara та Alventa, Grupa Azoty, інокулянти Fragaria.
Пропонує сучасні засоби захисту рослин від провідних виробників – Summit Agro, Alfa Smart Agro, FMC, CORTEVA, BASF, BAYER, Fragaria, Land Capital тощо.

Впроваджує інноваційні рішення й технології: точного землеробства, систем телематики, автоматизованих і безпілотних засобів, спрямованих на підвищення ефективності продукції та економію ресурсів у процесі сільгоспвиробництва.

Агросем. Поле для росту!

В 2019 році ми також заснували логістичний термінал MOST LOGISTIC TERMINAL, що функціонує на кордоні з Польщею. МОST LT та надає послуги перевалки вантажів з європейської вузької залізничної колії на широку, а також послуги складського зберігання та організації доставки вантажів залізничним транспортом  територіями  України та Європи.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: