fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АГРОСЕМ

«Агросем» – одна з провідних агрокомпаній, яка займається активним впровадженням провідних технологій, інноваційних рішень, новинок селекції. А ще – це провідний дистриб’ютор мінеральних добрив, якісного насіння та надсучасної сільськогосподарської техніки.

Сьогодні – це українська аграрна компанія-дилер з міжнародним поглядом; провідник інновацій у сільському господарстві, команда професіоналів-однодумців, які пишаються своєю справою і творять новітню історію аграрної України.
«Агросем» заснована у 2007 році. Протягом більш ніж 12 років закріплювала свої позиції на ринку України.
Компанія, представлена майже у всіх регіонах України та має регіональні представництва в: Києві, Хмельницькому, Луцьку, Львові, Тернополі, Івано-Франківську, Одесі, Дніпрі, Полтаві.

Є офіційним дистриб’ютором сільськогосподарської техніки провідних виробників John Deere, Vaderstad, Sulki, Geringhoff, Nardi, Manitou та Lindsay на усій території Західної України. Пропонує якісне насіння
сільськогосподарських культур від провідних насіннєвих брендів: KWS, MAS Seeds, BREVANT Seeds, STRUBE, SAATENUNION Prograin.
Має у своєму портфоліо високоякісні мінеральні добрива компаній Yara та Alventa, фітогормональні препарати Stoller, інокулянти від аргентинської компанії Rizobacter.
Пропонує сучасні засоби захисту рослин від провідних виробників – Sammit Agro, Arista та Alfa Smart Agro та інноваційні рішення й технології: точного землеробства, систем телематики, автоматизованих і безпілотних засобів, спрямованих на підвищення ефективності продукції та економію ресурсів у процесі сільгоспвиробництва.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: