fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA, Райффайзен Банк та VISA продовжують спільну освітню програму для малого бізнесу

06/ 02/ 2024
  Попри сучасні виклики український бізнес працює та продовжує боротьбу за нові ринки та можливості. Для управління бізнесом в умовах воєнного часу надзвичайно важливі саме актуальні знання та навички. Саме тому з метою підтримки українського бізнесу Європейська Бізнес Асоціація, Райффайзен Банк та VISA спільно продовжують щорічну серію безкоштовних освітніх заходів на платформі SME ONLINE Hub в рамках проєкту Unlimit Ukraine. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно навчитись ефективному веденню власної справи, а також отримати експертні поради від бізнес-практиків з великих корпорацій. В рамках програми заплановано 10 вебінарів на актуальні теми. Перший вебінар відбудеться 29 лютого об 11:00 за українським часом. Плануємо розібрати тему «Новий рік – нові податкові реалії» за участі Аліни Ратушної, юристки юридичної компанії «Василь Кісіль і Партнери», експертки в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства. Другий вебінар відбудеться 28 березня об 11:00 за українським часом та буде присвячений темі «Валютне регулювання та фінансовий моніторинг у 2024 році: ключові тренди для бізнесу» за участі Олександра Руденко, радник в юридичній фірмі «Ілляшев та Партнери». Третій вебінар відбудеться 25 квітня об 11:00 за українським часом. Поговоримо про «Продажі без впарювання-як закривати угоди екологічно» за участі Нікіти Поляка, засновника маркетингової агенції Marketorium. Четвертий вебінар відбудеться 23 травня об 11:00 за українським часом. Поговоримо про важливу та актуальну тему - «Жінка в бізнесі: секрети часу, продуктивності та жіночого успіху» за участі Аліни Креховец, екс-консультантки великої четвірки, засновниці агенції, що займається аналітикою ринків BI Company. Про наступні вебінари будемо повідомляти через розсилки Unlimit Ukraine та на сайті Асоціації. Тож слідкуйте за нашими анонсами! Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону, який допоможе втримати бізнес у цей буремний час та вивести його на новий рівень. Чекаємо вас на SME ONLINE Hub – разом будемо навчатись та створювати основу для післявоєнного відновлення!

Попри сучасні виклики український бізнес працює та продовжує боротьбу за нові ринки та можливості. Для управління бізнесом в умовах воєнного часу надзвичайно важливі саме актуальні знання та навички.

Саме тому з метою підтримки українського бізнесу Європейська Бізнес Асоціація, Райффайзен Банк та VISA спільно продовжують щорічну серію безкоштовних освітніх заходів на платформі SME ONLINE Hub в рамках проєкту Unlimit Ukraine.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно навчитись ефективному веденню власної справи, а також отримати експертні поради від бізнес-практиків з великих корпорацій.

В рамках програми заплановано 10 вебінарів на актуальні теми.

Перший вебінар відбудеться 29 лютого об 11:00 за українським часом. Плануємо розібрати тему «Новий рік – нові податкові реалії» за участі Аліни Ратушної, юристки юридичної компанії «Василь Кісіль і Партнери», експертки в питаннях оподаткування, податкових спорів, адміністративного судочинства.

Другий вебінар відбудеться 28 березня об 11:00 за українським часом та буде присвячений темі «Валютне регулювання та фінансовий моніторинг у 2024 році: ключові тренди для бізнесу» за участі Олександра Руденко, радник в юридичній фірмі «Ілляшев та Партнери».

Третій вебінар відбудеться 25 квітня об 11:00 за українським часом. Поговоримо про «Продажі без впарювання-як закривати угоди екологічно» за участі Нікіти Поляка, засновника маркетингової агенції Marketorium.

Четвертий вебінар відбудеться 23 травня об 11:00 за українським часом. Поговоримо про важливу та актуальну тему – «Жінка в бізнесі: секрети часу, продуктивності та жіночого успіху» за участі Аліни Креховец, екс-консультантки великої четвірки, засновниці агенції, що займається аналітикою ринків BI Company.

Про наступні вебінари будемо повідомляти через розсилки Unlimit Ukraine та на сайті Асоціації. Тож слідкуйте за нашими анонсами!

Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону, який допоможе втримати бізнес у цей буремний час та вивести його на новий рівень.

Чекаємо вас на SME ONLINE Hub – разом будемо навчатись та створювати основу для післявоєнного відновлення!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: