fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Валютне регулювання та фінмоніторинг у 2024: ключові тренди для бізнесу»

 • Дата: 28/03/2024 (ЧТ)
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 11:00 - 13:00
 • Початок реєстрації11:00
Місце проведення:

Zoom online

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Unlimit Ukraine: SME ONLINE Hub: «Валютне регулювання та фінмоніторинг у 2024: ключові тренди для бізнесу». Дата: 28 березня2024. Час: 11:00 13:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації 11:00. Місце проведення: Zoom online . Проект Unlimit Ukraine від EBA, Райффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Валютне регулювання та фінмоніторинг у 2024: ключові тренди для бізнесу» за участі Олександра Руденко, радника в юридичній фірмі Ілляшев та Партнери. Під час вебінару ми розглянемо наступні питання: Валютні обмеження воєнного стану в 2024 році, зміни та ключові тенденції Розкриття відомостей про КБВ, еволюція вимог та умов для проведення операцій, огляд сучасних ризиків Дотримання умов та обмежень щодо санкцій – рівновага інтересів чи баланс неможливий? Аналіз фінансових операцій клієнта Банком- зниження ризиків відмивання коштів/фінансування тероризму та іншої незаконної діяльності. У програмі заходу: 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка 11:10 – Вебінар «Валютне регулювання та фінмоніторинг у 2024: ключові тренди для бізнесу» 12:30 – Кінець вебінару 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Олександром Руденко 13:00- Завершення вебінару Декілька правил: До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу. Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.  Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу. Головні партнери             Партнер Спікери. Марина Абрамовська. Патентний повірений України, юрист з авторського права, юрист з міжнародного прав. Реєстрація, захист та менеджмент об’єктів інтелектуальної власності є ключовою спеціалізацією Марини понад 17 років. В портфоліо Марини понад 1000 зареєстрованих та захищених торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків та прав авторів на твір/твори. З 2015 року представляє права заявників як атестований патентний повірений України.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Олена Еро. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 09 05.

Проект Unlimit Ukraine від EBAРайффайзен Банк та VISA запрошують Вас приєднатись до спільної унікальної освітньої платформи для підприємців — SME ONLINE Hub.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Пропонуємо обговорити цікаву тему сьогодення: «Валютне регулювання та фінмоніторинг у 2024: ключові тренди для бізнесу» за участі Олександра Руденко, радника в юридичній фірмі Ілляшев та Партнери.

Під час вебінару ми розглянемо наступні питання:

 • Валютні обмеження воєнного стану в 2024 році, зміни та ключові тенденції
 • Розкриття відомостей про КБВ, еволюція вимог та умов для проведення операцій, огляд сучасних ризиків
 • Дотримання умов та обмежень щодо санкцій – рівновага інтересів чи баланс неможливий?
 • Аналіз фінансових операцій клієнта Банком- зниження ризиків відмивання коштів/фінансування тероризму та іншої незаконної діяльності.

У програмі заходу:

 • 11:00 – Відкриття заходу, вітальне слово від Райффайзен Банка
 • 11:10 – Вебінар «Валютне регулювання та фінмоніторинг у 2024: ключові тренди для бізнесу»
 • 12:30 – Кінець вебінару
 • 12:30-13:00 – Сесія питань та відповідей з Олександром Руденко
 • 13:00- Завершення вебінару

Декілька правил:

До участі запрошуються представники малого та середнього бізнесу.

Поспішайте зареєструватися вже сьогодні. Зверніть увагу, що перевага в реєстрації надається представникам малого бізнесу. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. 

Чекаємо Вас на SME ONLINE Hub, щоб отримати знання та ідеї, які дозволять покращити та відкрити нові шляхи для розвитку Вашого бізнесу.

Головні партнери

           

Партнер

Спікери

1 / 1
Марина Абрамовська
Патентний повірений України, юрист з авторського права, юрист з міжнародного прав. Реєстрація, захист та менеджмент об’єктів інтелектуальної власності є ключовою спеціалізацією Марини понад 17 років. В портфоліо Марини понад 1000 зареєстрованих та захищених торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків та прав авторів на твір/твори. З 2015 року представляє права заявників як атестований патентний повірений України.
Марина Абрамовська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Олена Еро

Зв'язатись
067 218 09 05
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
ІПН/ЄДРПОУ клієнта
Звідки Ви дізнались про захід?
Зареєструватися
Закрити - 2
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: