fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA, Райффайзен Банк Аваль та VISA започатковують спільну освітню online програму для малого бізнесу

26/ 11/ 2020
  Райффайзен Банк Аваль та VISA спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  започатковують освітню платформу для підприємців – SME ONLINE Hub – у рамках проекту Unlimit Ukraine. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. В рамках програми заплановано 10 вебінарів на актуальні теми, 2 з яких ми встигаємо провести в 2020 році, а 8 наступних вебінарів – вже в 2021 році. Перший вебінар заплановано на 10 грудня 2020 року, початок о 10:00. Плануємо обговорити цікаву тему: «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?» за участю провідного бізнес-практика Антона Яценка, партнера маркетингової агенції “ONCE”. А другий вебінар проведемо 17 грудня 2020 року, початок о 10:00. Учасники разом із Ніною Бец, провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», розбиратимуть одну з найактуальніших тем сьогодення, а саме: «Як пандемія вплинула на податкове законодавство України та на що саме необхідно звернути увагу?» з урахуванням особливостей малого та середнього бізнесу. Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону, який охопить всю Україну. Чекаємо вас на SME ONLINE Hub у пошуку знань та ідей, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати потрібні знання для розвитку та просування вашого бізнесу. Головні партнери

Райффайзен Банк Аваль та VISA спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  започатковують освітню платформу для підприємців – SME ONLINE Hub – у рамках проекту Unlimit Ukraine.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME ONLINE Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

В рамках програми заплановано 10 вебінарів на актуальні теми, 2 з яких ми встигаємо провести в 2020 році, а 8 наступних вебінарів – вже в 2021 році.

Перший вебінар заплановано на 10 грудня 2020 року, початок о 10:00. Плануємо обговорити цікаву тему: «Магія маленьких обдуманих кроків. Як зробити стратегію маркетингу прикладною?» за участю провідного бізнес-практика Антона Яценка, партнера маркетингової агенції “ONCE”.

А другий вебінар проведемо 17 грудня 2020 року, початок о 10:00. Учасники разом із Ніною Бец, провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», розбиратимуть одну з найактуальніших тем сьогодення, а саме: «Як пандемія вплинула на податкове законодавство України та на що саме необхідно звернути увагу?» з урахуванням особливостей малого та середнього бізнесу.

Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону, який охопить всю Україну.

Чекаємо вас на SME ONLINE Hub у пошуку знань та ідей, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати потрібні знання для розвитку та просування вашого бізнесу.

Головні партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: