fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дискусія Асоціації в Одесі з ЄБРР

31/ 10/ 2018
    Більшість компаній в Україні є малими та середніми підприємствами (МСП). Вони забезпечують роботою понад 4 млн людей, виробляючи близько 20% ВВП країни. Бізнес-середовище в Україні значною мірою регламентоване, але стандарти, послуги підтримки для МСП, політика щодо інновацій та надання допомоги таким підприємцям потребують вдосконалення, аби цей сегмент бізнесу міг дійсно процвітати. Тому 31 жовтня відбулася дискусія Асоціації в Одесі із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на тему: Інструменти підтримки та розвитку МСП: проекти ЄБРР у межах ініціативи EU4Business в Україні. Представники ЄБРР Денис Торхов та Юлія Ітигіна розповіли про те, чим займається найбільший фінансовий інвестор в Україні в напрямку переходу до ринкової економіки. Спікери поділилися можливостями програми EU4Business Європейського Союзу, в рамках якої наразі малі та середні підприємства (МСП) можуть отримати підтримку, а також які умови для цього визначені проектом. Також висвітлили можливості щодо участі у тренінгах та навчаннях для керівників підприємств. Зазначили, що на території України програма EU4Business, частину якої реалізується ЄБРР, вже діє з 2016 року. Вона полегшує отримання фінансування для МСП, забезпечує навчання та адресну підтримку підприємств, надає доступ до експорту та багато інших можливостей. Крім того, учасники зустрічі дізналися про успішні приклади вже реалізованих проектів ЄБРР. Серед результатів, отриманих від співпраці з банком, можна виділити наступні: розроблені бренди компаній, налагоджені системи збуту, розроблені маркетингові концепції та медіа-стратегії, щорічні маркетингові плани, створені власні торгові марки,  покращена операційна діяльність у сфері продажів, реорганізовані внутрішні структури, налагоджена комунікація між регіональними менеджерами та іншими працівниками, розроблені корпоративні  сайти, впроваджені автоматичні системи обліку фінансів, запроваджені CRM системи, та багато іншого.
01/

 

Більшість компаній в Україні є малими та середніми підприємствами (МСП). Вони забезпечують роботою понад 4 млн людей, виробляючи близько 20% ВВП країни. Бізнес-середовище в Україні значною мірою регламентоване, але стандарти, послуги підтримки для МСП, політика щодо інновацій та надання допомоги таким підприємцям потребують вдосконалення, аби цей сегмент бізнесу міг дійсно процвітати. Тому 31 жовтня відбулася дискусія Асоціації в Одесі із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) на тему: “Інструменти підтримки та розвитку МСП: проекти ЄБРР у межах ініціативи EU4Business в Україні”.

Представники ЄБРР Денис Торхов та Юлія Ітигіна розповіли про те, чим займається найбільший фінансовий інвестор в Україні в напрямку переходу до ринкової економіки. Спікери поділилися можливостями програми EU4Business Європейського Союзу, в рамках якої наразі малі та середні підприємства (МСП) можуть отримати підтримку, а також які умови для цього визначені проектом. Також висвітлили можливості щодо участі у тренінгах та навчаннях для керівників підприємств. Зазначили, що на території України програма “EU4Business”, частину якої реалізується ЄБРР, вже діє з 2016 року. Вона полегшує отримання фінансування для МСП, забезпечує навчання та адресну підтримку підприємств, надає доступ до експорту та багато інших можливостей.

Крім того, учасники зустрічі дізналися про успішні приклади вже реалізованих проектів ЄБРР. Серед результатів, отриманих від співпраці з банком, можна виділити наступні: розроблені бренди компаній, налагоджені системи збуту, розроблені маркетингові концепції та медіа-стратегії, щорічні маркетингові плани, створені власні торгові марки,  покращена операційна діяльність у сфері продажів, реорганізовані внутрішні структури, налагоджена комунікація між регіональними менеджерами та іншими працівниками, розроблені корпоративні  сайти, впроваджені автоматичні системи обліку фінансів, запроваджені CRM системи, та багато іншого.

Спікери

1 / 2
Денис Торхов
Координатор проектів ЄБРР
Юлія Ітигіна
Координатор проектів ЄБРР
Денис Торхов
Юлія Ітигіна

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: