fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дифамаційні спори

16/ 01/ 2024
  Авторка: Вікторія Досковська, адвокат Dynasty Law & Investment У сучасному світі спілкування здебільшого відбувається on-line, за допомогою мережі Інтернет. Соціальні мережі надають можливість кожній особі висловити власну думку, надати власну оцінку певній події, поділитися відгуком щодо тієї чи іншої організації або повідомити цікаві факти про конкретну людину. І, враховуючи, що, як-то кажуть, «папір усе терпить», часто автор публікації не зважує те, що він хоче донести до суспільства, на предмет правдивості та порушення своїми висловами прав та охоронюваних законом інтересів інших осіб. Дифамація – це поширення про особу неправдивої інформації, яка принижує її честь, гідність та завдає шкоди діловій репутації. Відповідно, спори, що виникають внаслідок дифамації, називають дифамаційними. На практиці, для захисту своїх прав внаслідок дифамації необхідно спочатку провести дуже ретельну роботу: встановити автора публікації та власника медіа, в якому така інформація поширена; довести належними доказами факт поширення недостовірної інформації саме конкретною особою, до якої пред’явлено позов; детально зазначити яким чином вказана інформація порушує Ваші права та які негативні наслідки настають у зв’язку із таким поширенням; довести, що поширена інформація не є оціночним судженням. Допомогти зібрати необхідну доказову базу в цьому питанні та захистити Ваші права можуть спеціалісти DynastyLaw & Investment.

Авторка: Вікторія Досковська, адвокат Dynasty Law & Investment

У сучасному світі спілкування здебільшого відбувається on-line, за допомогою мережі Інтернет.

Соціальні мережі надають можливість кожній особі висловити власну думку, надати власну оцінку певній події, поділитися відгуком щодо тієї чи іншої організації або повідомити цікаві факти про конкретну людину. І, враховуючи, що, як-то кажуть, «папір усе терпить», часто автор публікації не зважує те, що він хоче донести до суспільства, на предмет правдивості та порушення своїми висловами прав та охоронюваних законом інтересів інших осіб.

Дифамація – це поширення про особу неправдивої інформації, яка принижує її честь, гідність та завдає шкоди діловій репутації. Відповідно, спори, що виникають внаслідок дифамації, називають дифамаційними.

На практиці, для захисту своїх прав внаслідок дифамації необхідно спочатку провести дуже ретельну роботу:

  • встановити автора публікації та власника медіа, в якому така інформація поширена;
  • довести належними доказами факт поширення недостовірної інформації саме конкретною особою, до якої пред’явлено позов;
  • детально зазначити яким чином вказана інформація порушує Ваші права та які негативні наслідки настають у зв’язку із таким поширенням;
  • довести, що поширена інформація не є оціночним судженням.

Допомогти зібрати необхідну доказову базу в цьому питанні та захистити Ваші права можуть спеціалісти DynastyLaw & Investment.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: