fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

До Європи та екзотичних країн на крилах SkyUp — нові й улюблені напрямки для подорожей вже в зимовій програмі

21/ 09/ 2020
  Спонтанно злітати куди-небудь на 2-3 дні для цілющого перезавантаження чи вирушити більш надовго у далекі краї — зі SkyUp можна все. Зимова програма поповнилася новими напрямками і маршрутами з вильотом з Києва, Львова і Харкова. До раніше анонсованих європейських маршрутів з вильотом з Києва додаються нові й вже знайомі з вильотом не тільки зі столиці, але й з регіонів. Шрі-Ланка, ОАЕ, Ізраїль, Йорданія, Китай, Сербія, Швеція, Словаччина, Італія, Франція, Чехія — обирайте, що більше до смаку. Стартуємо 25 жовтня. Винятком стане тільки маршрут Київ — Дубай — Київ, рейси за яким розпочнуться 26 вересня двічі на тиждень — по суботах та середах. Частота рейсів за маршрутом буде поступово додаватися, і вже з 25 жовтня рейси виконуватимуться 5 разів на тиждень — по понеділках, середах, четвергах, суботах і неділях. Квитки за всіма маршрутами вже у продажу на skyup.aero.      Маршрути за містом вильоту/повернення і графік рейсів Київ Київ — Белград — Київ: вівторок, п’ятниця. Київ — Братислава — Київ: четвер, неділя. Київ — Стокгольм — Київ: вівторок, п’ятниця. Київ — Амман — Київ: середа, неділя. Київ — Коломбо — Київ: понеділок, четвер. Квитки можна купити тільки туди й назад (round trip) на фіксовані періоди 10-12 днів. Львів Львів — Дубай — Львів: середа, субота. Львів — Неаполь — Львів: понеділок, п’ятниця. Львів — Прага — Львів: вівторок, четвер, неділя. Львів — Париж (Бове) — Львів: вівторок, п’ятниця. Львів — Тель-Авів — Львів: четвер, неділя. Харків Харків — Прага — Харків: вівторок, четвер, неділя. Харків — Дубай — Харків: середа, субота. Харків — Париж (Бове) — Харків: четвер, неділя. Слідкуйте за анонсами нових напрямків та оновленнями розкладу на сайті і на сторінках авіакомпанії у соцмережах.

Спонтанно злітати куди-небудь на 2-3 дні для цілющого перезавантаження чи вирушити більш надовго у далекі краї — зі SkyUp можна все. Зимова програма поповнилася новими напрямками і маршрутами з вильотом з Києва, Львова і Харкова.

До раніше анонсованих європейських маршрутів з вильотом з Києва додаються нові й вже знайомі з вильотом не тільки зі столиці, але й з регіонів. Шрі-Ланка, ОАЕ, Ізраїль, Йорданія, Китай, Сербія, Швеція, Словаччина, Італія, Франція, Чехія — обирайте, що більше до смаку.

Стартуємо 25 жовтня. Винятком стане тільки маршрут Київ — Дубай — Київ, рейси за яким розпочнуться 26 вересня двічі на тиждень — по суботах та середах. Частота рейсів за маршрутом буде поступово додаватися, і вже з 25 жовтня рейси виконуватимуться 5 разів на тиждень — по понеділках, середах, четвергах, суботах і неділях.

Квитки за всіма маршрутами вже у продажу на skyup.aero.     

Маршрути за містом вильоту/повернення і графік рейсів

Київ

 • Київ — Белград — Київ: вівторок, п’ятниця.
 • Київ — Братислава — Київ: четвер, неділя.
 • Київ — Стокгольм — Київ: вівторок, п’ятниця.
 • Київ — Амман — Київ: середа, неділя.
 • Київ — Коломбо — Київ: понеділок, четвер. Квитки можна купити тільки туди й назад (round trip) на фіксовані періоди 10-12 днів.

Львів

 • Львів — Дубай — Львів: середа, субота.
 • Львів — Неаполь — Львів: понеділок, п’ятниця.
 • Львів — Прага — Львів: вівторок, четвер, неділя.
 • Львів — Париж (Бове) — Львів: вівторок, п’ятниця.
 • Львів — Тель-Авів — Львів: четвер, неділя.

Харків

 • Харків — Прага — Харків: вівторок, четвер, неділя.
 • Харків — Дубай — Харків: середа, субота.
 • Харків — Париж (Бове) — Харків: четвер, неділя.

Слідкуйте за анонсами нових напрямків та оновленнями розкладу на сайті і на сторінках авіакомпанії у соцмережах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: